Wpis z mikrobloga

Nie wiem z czego wynikają takie dobre relacje dudy z załeńskim, ale 2 kadencja dudy jest całkiem całkiem.

Robi dobrą robotę teraz, mam nadzieje, że zaowocuje to. Wcześniej zawetował lex czarnek, lex tvn i dzięki niemu unikniemy stania się węgrami v2.

Jest przeciwny zmiany ordynacji wyborczej, serio jeśli to by weszło, pis miałby 3 kadencje z większością. Chyba tylko dzięki niemu uda się do tego nie dopuścić. Pisowce i tak wygrają, ale przynajmniej bez większości

Gardzę pisowcami, ale uczciwie trzeba mu to przyznać. Może z tej prezentury coś jeszcze będzie - a wystarczyło tylko odciąć się od pis.

#ukraina
V.....e - Nie wiem z czego wynikają takie dobre relacje dudy z załeńskim, ale 2 kaden...

źródło: comment_1653225209JaDyKTTo4Zb5SAFR4MJeWk.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Vosemite: tak, widać, że druga kadencja jest trochę inna niż pierwsza. Ale czy robi dobrą robotę? Cos tam robi, ale że to "dobra robota" to nie powiedziałbym. Robi raczej "poprawną" robotę w tej kadencji jak na polityka z obecnego obozu władzy.

  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: Masz rację, poprawną to chyba lepsze słowo.

No za kamińskiego ja również, ale z tym tvp chociaż próbował. Karakan go wyruchał i za drugim razem już zrobili tak, żeby ominąć podpis prezydenta bo wiedzieli ze 2 raz sie nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vosemite: Trochę mógłby mniej cieszyć ryja, jak jedzie do kraju w ktorym zabijani są masowo ludzie. Trochę mnie to mierzi. Przez to mam wrażenie że jest tylko pustym koniunkturalistą który pojechał tam jebnąć sobie fotę na plakat wyborczy.
  • Odpowiedz
@Vosemite: Trochę jak w 2008 roku, zagrożenie wybija politykom głupoty z głowy. Pojawił się realny problem i pisowska wierchuszka przestała kręcić inbę wokół tak idiotycznych tematów jak aborcja i osoby lgbt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vosemite: No no prezydenta mamy w pyte, fajne memiki itp. nie ma co jest coraz to lepiej tylko benzyna troche droga ale zawsze można przecież zmienić pracę na bliższą miejsca zamieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vosemite: Faktycznie PiS myśli zmienić taknokregi wyborcze aby w gminach dać jednomandatowe ale w dużych miastach już zostawić proporcjonalne. To by jawnie uderzyło w opozycję i nie dało by się już PiSu pokonać. Oby zablokował
  • Odpowiedz
Faktycznie PiS myśli zmienić taknokregi wyborcze aby w gminach dać jednomandatowe ale w dużych miastach już zostawić proporcjonalne. To by jawnie uderzyło w opozycję i nie dało by się już PiSu pokonać. Oby zablokował


@AShans: Ktoś tam z kancelarii prezydenta mówił o tym negatywnie, więc pewnie stary dziad sobie może pomarzyć o tym
  • Odpowiedz
@muak47: akurat ja jestem bardzo antypisowski, cały mój profil o tym mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu doceniam dobre rzeczy również od tych których nie lubie, w przeciwieństwie do pisowców, dla których wszyscy inni to zawsze źli
  • Odpowiedz
@limakzsuetam: - A co ty taka biedota że cię nie stać na benzynę. Ja mam beemkę od ojca i mnie stać. Sława Ukrainu!- odpowiedział wykopek gdy ktoś delikatnie zasugeruje że obecna polityka potrząsania szabelką w widoczny sposób obniża nam jakość życia
  • Odpowiedz
@Vosemite: Co do relacji z Ukrainą, to akurat Polska musi
robić najwięcej krzyczeć najwięcej w jej sprawie. Jakieś pajace co jakiś czas mówią coś o naszym machaniu szabelką czy głupim romantyźmie, ale oni się nie znają i krytykują dla samego krytykowania. Inne państwa pomagając Ukrainie pomagają także Polsce, Litwie i innym z regionu.
  • Odpowiedz
@Vosemite: Prezydent Duda się nie zmienił, po prostu policzył sobie na co może liczyć po prezydenturze. Spółki skarbu państwa nie dostanie na pewno, do tego liczył bardzo mocno na bycie europosłem w PE, ale w PiSie wszyscy z "zarządu" nie traktują go poważnie. Do tego te różne utarczki z prezesem i wiadoma powszechnie niechęć do Kurskiego. Słynny numer gdzie prezes z kurskim zrobili z niego debila, bo inaczej tego nie
  • Odpowiedz