Wpis z mikrobloga

Nie wiem z czego wynikają takie dobre relacje dudy z załeńskim, ale 2 kadencja dudy jest całkiem całkiem.

Robi dobrą robotę teraz, mam nadzieje, że zaowocuje to. Wcześniej zawetował lex czarnek, lex tvn i dzięki niemu unikniemy stania się węgrami v2.

Jest przeciwny zmiany ordynacji wyborczej, serio jeśli to by weszło, pis miałby 3 kadencje z większością. Chyba tylko dzięki niemu uda się do tego nie dopuścić. Pisowce i tak wygrają, ale przynajmniej bez większości

Gardzę pisowcami, ale uczciwie trzeba mu to przyznać. Może z tej prezentury coś jeszcze będzie - a wystarczyło tylko odciąć się od pis.

#ukraina
V.....e - Nie wiem z czego wynikają takie dobre relacje dudy z załeńskim, ale 2 kaden...

źródło: comment_1653225209JaDyKTTo4Zb5SAFR4MJeWk.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vosemite: w końcu przyciśnięty do muru zaczął w miarę poprawnie, choć bez fanfarow, wykonywać swoją pracę. To tylko dowodzi, jak nisko upadliśmy w standardach polityków, ze to nas tak dziwi.
  • Odpowiedz
@Vosemite: Śmieszne że się dałeś nabrać na tą niby antypisowskosc.

Lex tvn celową zagrywka do odwrócenia uwagi i przepchnięcia nowych podatków, lex czarnek to samo

Jeżeli zawetował ordynację to dlatego że PiS doszedł do wniosku że jednak by tak nie
  • Odpowiedz
@masterdick: Z drugiej strony Twoja wersja brzmi jak wieczny spisek, dla mnie również niewiarygodnie. Nie sądze, że prezydenta obchodzą jakieś podatki - on teraz gra na bezstronnego, głos wszystkich polaków. Pis? a co to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oglądam wielu wytrawnych komentatorów politycznych. Naprawdę też nie ma co przesadzać w drugą stronę.

Co do ogólu się zgodzę, chłop jest raczej miły, wydaje się dla niektórych taki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vosemite: on nie robi żadnej dobrej roboty tylko dostrzega majaczący w oddali napis KONIEC KADENCJI

Robienie dobrej roboty to byłoby walnięcie pięścią w stół, zwołanie rady gabinetowej i otwarte krzyknięcie "co wy odwalacie z sądami że jest już miliard kar"

Dlatego po cichu liczy, że zagrzeje posadkę w jakiejś instytucji międzynarodowej i że ludzie mają krótką pamięć i wybaczą mu lata łamania konstytucji oraz siania pogardy dla wielu grup społecznych
  • Odpowiedz
Robienie dobrej roboty to byłoby walnięcie pięścią w stół, zwołanie rady gabinetowej i otwarte krzyknięcie "co wy odwalacie z sądami że jest już miliard kar"

@jaroty: No zaproponował jakieś tam rozwiązanie, które jest dziurawe. On jest pisowcem, nie ma co się spodziewać cudów - pisałem w kontekście wojny. Wymagam od niego takiego przyzwoitego minimum.

Z poziomu -2137 pnie się do góry, doceniam to, co nie zmienia faktu, że i tak
  • Odpowiedz
dzięki niemu unikniemy stania się węgrami v2


@Vosemite: Nie, nie unikniemy. Duda nadal jest partyjnym pionkiem, a wszystkie jego działania w ostatnim czasie mają na celu jedynie zbudowanie jego wizerunku jako bezpiecznika i oswojenie ludzi z myślą, że nawet jeśli PiS kombinuje coś kontrowersyjnego, to zawsze znajdzie się ktoś kto powie temu głośne "NIE". Tym samym naród opuszcza gardę i dochodzi do zgubnego wniosku, że "nie taki ten PiS straszny,
  • Odpowiedz