Wpis z mikrobloga

@mookie: ja pierdziele, co to jest xD Co ja dostanę jak to kupie? Połowę jednego domku i zarysy sklejonych pustaków i cegieł, które miały też być domkami? xD

Po co w ogóle ktoś chciałby to kupować, skoro ja sam jestem w stanie wybudować taki domek za 1/2 - 1/3, może nawet 1/4 by się udało tego co chce Pan deweloper.

Nie rozumiem kompletnie wysypu tych domków jednorodzinnych. Może jak kredyt był
@mookie: @marv0lo: @danieldan: @haha123: @Esarmist:

lepiej powiem, bo tak sie sklada ze znam ten rejon bo moi rodzice mieszkaja w wiosce obok. W zdecydowanie lepszej wiosce, gdzie jest normlana szkola z sala gimnastyczna (a nie jakis kurnik z 4 klasami), przedszkole gminne, osrodek zdrowia, stadion, glowna droga na wroclaw i lada moment rusza pociag do wroclawia (o ktorym mowia w ogloszeniu). Katki to jest wiocha wiocha, tam
@del855: ktoś utopił i próbuje upchnąć koszty w cenie.
Przecież trzeba było wykonać projekt, uzyskać pozwolenia, doprowadzić przyłącza, wykonać prace ziemne (w większości widać ukończone) i postawić ten nieszczęsny kurnik. Tam już poszło ponad pół bańki.

Niestety to wszystko w błoto, wątpię że ktoś w obecnych warunkach będzie chciał podjąć się kontynuacji tego projektu. Będzie straszyło przez kolejne lata i niszczało bo koszty wyrwania tego z ziemii też małe nie są.