Wpis z mikrobloga

"- Mego dziada piłą rżnęli...Myśmy wszystko zapomnieli"

Ruskie trolle wykopowe, ten tekst, w roku 1901, napisał Wyspiański. I odnosi się do powstania chłopskiego w Galicji w 1846 r. Gdzie to POLSCY chłopi mścili się na POLSKICH szlachcicach za swoją niewolniczą pańszczyznę

Ruskie trolle, nie znacie polskiej kultury, więc używacie go co chwilę, myśląc że to o Wołyń chodzi.
Do szkoły na lekcje polskiego, a nie propagandę kremlowską siać xDD

#ukraina #rosja #wojna
Pobierz spere - "- Mego dziada piłą rżnęli...Myśmy wszystko zapomnieli"


Ruskie trolle wy...
źródło: comment_16531999706Qnr6gasDx5rm3crMnhmf9.jpg
  • 96
Ruskie trolle wykopowe, ten tekst, w roku 1901, napisał Wyspiański.


@spere: Po co ktoś ma jechać Wyspiańskim jak ma relacje świadków?

Relacja ocalałych Ewa i Władysław Siemaszkowie ze zbrodni we wsi Janowa Dolina. Obecnie miejscowość Janowa Dolina nosi nazwę Bazaltowe. W centrum obecnej wsi znajduje się pomnik UPA

Ludzie ginęli w płomieniach bądź byli zabijani, gdy ratowali się ucieczką z płonących zabudowań. Mieszkańcy, którzy nie zdążyli opuścić domów, schronili się w
Pobierz lucer - > Ruskie trolle wykopowe, ten tekst, w roku 1901, napisał Wyspiański.

@spe...
źródło: comment_1653211710RrM8PreJOALKOV5DfVwj2o.jpg
A tobie jako skrajnymu lewakowi wypada coś pisać o polskiej kulturze? Przecież wy się brzydzcie polskości.


@pss8888: to właśnie mnie najbardziej brzydzi w pseudopatriotach twojego pokroju, to ciągłe uważanie się za "prawdziwych Polaków" i odmawianie innym ludziom prawa do krytyki czegokolwiek. #!$%@? że ktoś jest Polakiem, ma rodziców i dziadków Polaków, się tu urodził, żyje tu od urodzenia, ale nie, według prawiczka z wykopu masz za mało obecności na miesięcznicach smoleńskich
@Zaqwsxe

to właśnie mnie najbardziej brzydzi w ... bla bla bla litania bzdur bla bla bla.


Nie popieram TWOICH bzdur o Smoleńsku, PiS-ie i całej reszcie głupot które wymyśliłeś. Równie dobrze mogę napisać że @Zaqwsxe mnie brzydzi bo kopie małe kotki, liże pączki w Biedronce i śmierdzą mu stopy ¯_(ツ)_/¯