Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brydzo:

czyli co pakujesz? W sakwakch jest bardzo mało akcesoriów kempingowych, ciuchy najwięcej zajmują: bluza, czysty zostaw na powrót, ręcznik i kosmetyczka to jest jedna cała sakwa. Kuchenka, gaz, naczynia to 3/4 reszty.


To wygląda tak jakby każdy z was mial osobny zestaw kempingowy, osobny namiot. Nie wiem jak długo jeździsz ja byłem jakos na 3-4 dalszych wyprawach z namiotem i zauważam ze:
1 namiot na 2os wystarczy, jak nie mam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XpedobearX: nie będzie, choćbyś się zesral to nie wyscigniesz szosy, inne przełożenia, inne opory. Za to ja mam przewagę w terenie czy pod górkę każda podjadę. Rower trzeba skrajac pod swoje zastosowania jak i auto - kombi nie będzie szybsze niż supersamochod, ale za to załadujesz wersalkę i pojedziesz po szutrze.

Ja mam srednia np 15-20km/h, chwilowo wg gps jestem w stanie o własnych siłach jechać kolo 30km/h z kadencja 100-120
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: jedziemy żeby było nam wygodnie, spać razem nie będziemy i nie będziemy żyli jakby nas ścigało całe miasto jak w pierwszym Rambo.

Każdy ma swój sposób na kemping, waga w zamian za wygodę nie jest naszym :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brydzo: tez tak mówiłem dopoki nas w świętokrzyskich wiatr nie zaczal cofać przez nadmierny bagaż :p w każdym razie miłych wczasów.

PS. Drewno najlepiej załatwiać znad rzeki, często zwozi w zakola takie już mocno obsuszone gałęzie co się dobrze palą.
  • Odpowiedz