Wpis z mikrobloga

@Brydzo: nie ma to jak pojechać na wycieczkę rowerową pociągiem.
A później bla bla bla, byłem tam rowerem, i tam byłem rowerem. Nie byłeś rowerem tylko z rowerem
  • Odpowiedz
@Brydzo: Sam mam Rockridera i na ten sezon chce ruszyć na Hel, wcześniej bagażnik mi nie był potrzebny ale teraz na 600km się bez niego nie obejdziei dlategoo zastanawiam się jak jest zamontowany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brydzo: po #!$%@? wam tyle szpeju? Na 5dni samemu to się w plecak + tylne sakwy jestem w stanie zapakować, jak jade ze znajomym to wystarcza nasze sakwy xD co wy tam obozowisko na miesiąc będziecie szykowac?

@Neneszo: no tak, bo jak wiadomo kilometry się liczy tylko od domu, jak się podjedzie np 200km pociągiem w fajne miejsce to już się kasuje bo neneszo tak powiedział xD
  • Odpowiedz
nie o to chodzi. chodzi o to, ze na kazdym innym rowerze zwyczajnie jest dużo ciężej niż na szosie. dlatego mnie w ogóle nie jara wynik np. 100 km na szosie.


@monarchista: Najważniejsza jest noga, a rower to może jak ktoś chce się ścigać. Ważniejszym parametrem byłaby średnia prędkość niż typ roweru. Sam dystans też ma średnie znaczenie, bardziej przewyższenia, które bardziej męczą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: czyli co pakujesz? W sakwakch jest bardzo mało akcesoriów kempingowych, ciuchy najwięcej zajmują: bluza, czysty zostaw na powrót, ręcznik i kosmetyczka to jest jedna cała sakwa. Kuchenka, gaz, naczynia to 3/4 reszty.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: ehh. no wlasnie nie! bo szosa oferuje największą prędkość. i takie same osoby na szosie bedą poprostu lepsze. a jesli jesteś kozakiem i wyjadaczem to wiadomo, z ebedziesz lepszy na mtb od nowicjusza na szosie ;p ale ja nie mowie o porownaniu ciebie do innych tylko o tym, ze robisz to na mtb. i dlatego szacun.
  • Odpowiedz
@monarchista: Bardziej piję do tego, że widzę często wyniki znajomych na stravie, którzy jeżdżą gravelami czy szosami, a ich średnie są no słabe. Sam jestem totalnym amatorem i kiedyś na MTB robiłem lepsze xD Obecnie jeżdże na gravelo-szosie. Po prostu sporo osób nie skupia się na tym, a jeździ sobie tak o rekreacyjnie. Ja znowu lubię #!$%@?ć i wyciskać maxa z siebie, czy to dystansem czy prędkością.
  • Odpowiedz