Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy wpis poswiece kanalowi "lateksowa ksiezniczka". Czy ja przesadzam juz czy wy tez zauwazyliscie, ze filmiki na Perskiej Ksiezniczce wygladaja praktycznie kropka w kropke jak na Mlecznym Czlowieku? Czy nie macie wrazenia, ze oba kanaly tak naprawde prowadzi jedna osoba? Ja mam juz od dluzszego czasu takie wnioski, ze kanal Perskiego to jest drugi kanal rudego geja z Bielska. No zobaczcie jak to wyglada.
- takie same praktycznie znaki wodne
- schemat filmu taki sam czyli najpierw skrot najlepszej akcji
- pozniej debilne intro
- taki sam rodzaj wycenzurowania/wyblurowania/rozmazywania twarzy
- sranie filmami o niczym dzien w dzien (mimo ze kiedys byly raz na jakis dluzszy czas)
- wzajemne waflowanie sie Perskiego z pijaczyna Jareczkiem jak sa obaj w tym samym czasie na szkolnej
Jedyne co rozni te dwa kanaly (jeszcze) to brak cenzury przeklenstw u Perskiego. Kiedys te filmiki u Perskiego byly raczej z pasji a teraz widze juz poszedl calkowicie w komerche i wydaje mi sie, ze to tluszczak za tym stoi. Pewnie nawinal Perskiemu, ze mozna kase na tym kosic i zeby nie fikal to sobie zarobi. Efekt jest taki, ze obecnie te dwa kanaly sie praktycznie niczym nie roznia. Gowno, dno i nuda czyli robienie filmow tasmowo o niczym.
#kononowicz
źródło: comment_1653169658h3Ud2iXWCWEqt5cjPTYEko.jpg
  • 6