Wpis z mikrobloga

czy u was też zniknęła opcja "Zamów teraz, zapłać później" na zalando? i bynajmniej nie chodzi o zablokowanie jej na 1 koncie, jak to mają w zwyczaju z płatnością za pobraniem, gdy się za dużo zwraca. jak zakładam nowe konta, to również nie mam płatności odroczonej, a jak u was?
#zalando #modameska #ubierajsiezwykopem #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lentilek: Dane podałem identyczne nawet numer telefonu xD W każdym razie wkurzają mnie z tym że mam tylko zwykły przelew xD Zwracać zawracam prawie zawsze bo zamawiam 2 rozmiary zawsze , jak buty to czasem więcej xD dlatego podobno ten ban jest na płatności ale i tak nie rozumiem że zupełnie nowemu klientowi oferują zapłać później a stałemu już nie xD
  • Odpowiedz
@winslow: Sprawdziłem teraz z ciekawości moje główne konto gdzie mam pełno zakupów nadal tylko przelew , moje nowe konto na które wziąłem zapłać później , jeszcze nie spłaciłem , a nadal mogę brać ten rodzaj płatności xD Zalando to ma łeb xD
  • Odpowiedz
@lentilek: Kiedyś po jakimś czasie wracała opcja za pobraniem , wtedy jeszcze akurat odroczonej płatności nie było, na 1 kontem wróciło mi chyba po ok. roku, teraz mam konto, na którym przynajmniej nic przez rok nie zamawiałem i tez tylko przelew, zalando ma pewnie po prostu jakiś c-----y algorytm, z resztą nikt nie jest w stanie powiedzieć jak to działa, bo wiele razy zagadywałem o to do supportu. Trzeba co
  • Odpowiedz