Wpis z mikrobloga

#samsung #apple #smartfon #xiaomi #telefony #android #ios

Cześć,

Obecny Galaxy s6 zaczyna dogorywać. Chcę kupić coś nowego na kolejne 5-6 lat.
Zastanawiam sie nad s22 / mi12 i ewentualnie iPhone 13. Potrzebuje nie wielki rozmiar. Patrzę z sentymentem na samsunga ze względu na obecny telefon ale czytam na temat baterii i sam nie wiem. Iphone pewnie nie potrzebnie ale nie wiem co sądzić o ios. Xiaomi zawsze kojarzyło mi sie z budżetowym sprzętem. Samsung i xiaomi fajne ze wzgledu na 120hz. Sprzetu potrzebuje głównie do neta nawigacji i czasami zdjęć głównie w makro. Jeżeli aparat nie gorszy niż w s6 to super. Dodatkowo plan na użytkowanie z 5 lat. Fajnie gdyby było dlugie wsparcie.

Dzięki
  • 14
@matey92 no to S22 albo IP13 :) IP13 naturalnie dłuższe ma wsparcie ale Android już też tak nie szaleje a Samsung daje chyba 3-4 lata dla S'ek. Więc :) który Ci się bardziej podoba :)
Dzięki za odpowiedzi. No właśnie z apple nigdy nie miałem nic wspólnego. Żadnego maca. Więc zostaje chyba tylko android. Samsung znowu bateria. Xiaomi krótsze wsparcie. Tak źle tak nie dobrze. Chyba trzeba będzie rzucić monetą :D.
@matey92: Bierz ip skoro uzytkujesz telefony przez tyle lat, mam podobnie, iphone w zasadzie będzie działał tak samo po tych 3/4 latach jak wyciegniety nowy z pudelka, wiadomo na testach benchmark wynik bedzie gorszy ale system jest na tyle zoptymalizowany ze nie odczujesz tego, jakość wykonania oraz spasowanie na giga plus, co 2 lata poprostu wymiana baterii i chulasz dalej ;)
@matey92: A i btw to ze nie masz maca, lub ipada to nie znaczy ze tracisz jakiekolwiek funkcje z uzytkowania telefonu, zaufaj pan a bedziesz zadowolony, w moim przypadku juz nigdy do androida nie wroce :)