Wpis z mikrobloga

@Rasteris: Ruskimi trolami mogą być ewentualnie właściciele tych gównostron na FB i tego całego foliarskiego contentu, ale nie jakieś randomy piszące komentarze, nikt nikomu nie płaci za shit-postowanie, po prostu mamy w Polsce bardzo dużą rzeszę idiotów, którzy mają kasztana zamiast mózgu, dlatego tłumaczenie tego ruskimi trollami jest głupie xD
Przed wojną i pandemią również co drugi post na Facebooku opływał kalectwem językowym, dlatego to również nie jest argument ¯\_(ツ)_/¯
Facebook
@NaczelnyWoody: wrzycalem tu kiedyś tekst z ruskiego portalu o ich fabryce trolli. To jest caly przemysł. I komentarze też robia takie, zeby pokazać, ze wieleosob tak samo myśli. To wspieranie jest tutaj systemowe. Trafiają się idioci popierający, ale wzajemne wspieranie to norma. Ujawniono już tysiące kont trolli ruskich. Jedna osoba utrzymuje kilka kont.

P.S. Takie wpisy warto zgłaszać do informacje@nask.pl. Nie mam jak tego zrobić bo tylko obrazek, a nie link.
@NaczelnyWoody: Ty panie Janie Pejsbukowy narkomanie xD Uważaj żeby nie przedawkowa.
Co tam się musi odjaniepawlać na zamkniętych grupkach na Illuminackim Pejsie. Są jeszcze komentarze na ultrafoliarskich kanałach na YT też bekowe kiedy boty lub bezmózgie drony liżą jajca ''twórcom'' kontentu.
@Rasteris: Trolle też się zdarzają albo ruskie boty. Twórcy kanałów z żółtymi napisami na YT kupują suby. Na socjalach znajdziemy pełno takich co na serio wierzą w to co
@Skorvez_957_: Akurat obserwuję kilka takich baniek przy okazji. Płaskoziemcy ostatnio się wycofali, mniej aktywni. Z tym, że śmiesznie było jak płaskoziemcy okładali się argumentami z niebocentrystami (ci uważają, że żyjemy we wnętrzu wydrążonej kuli i słońce jest w samym środku). Druga potężna bańka to turbolechici i przyległości. Szuria maksymalna.
Antyszczepionkowcy to było wiadome jeszcze przed Covid, że są sterowani przez ruskich. A teraz tylko ładnie się potwierdziło.
@Rasteris: Na Niebocentryzm w 2014 roku nie zdążyłem się załapać, jedynie potem na płaską ziemię. Nie lubię fizyki a matma była dla mnie trudniejsza na maturze niż wos - w skrócie jak mogłem obalać czy potwierdzać dowody jako matematyczny alfabeta który może nauczyć się mechanicznie rozwiązywać zadania według wzorów a nigdy nie będzie ''czuł'' tego. Więc co mogę obalać i potwierdzać skoro nawet specjaliści mają z tym problem.
Wierzyłem pobieżnie w
@Rasteris: PS. Sam zauważyłem jak to foliarze cytują ostatnio ruskie strony typu Rt czy sputnik. Ostatnio wpadam do gajowego Maruchy i cyk proPutin 100%. Kiedyś miałem więcej chęci na krucjatę przeciwko foliarzom ale teraz widzę że mało który chce bronić swoich racji. Albo mają zakaz od przełożonych z grupy/forum/strony albo nie święcie wierzą w to co mówią i jak krytykujesz = jesteś agentem, hybrydą, jaszczurem.
Propaganda nie zawsze jest taka prosta.
@Skorvez_957_: akurat do obalenia płaskiej Ziemi wystarczy umiejętność skorzystania z sinusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka obliczeń i wszystko się rozwala.
No i jeszcze chemtrails, ostatnio też ucichło przez spadek ruchu lotniczego.
Co do turbolechitów to jest kilka osób, które zarabiają na tym, na bredzeniu. I bredzą mocno. Jeden z ich guru, Bieszk wcześniej bredził o UFO, ale przestawił się na turbolechityzm, bo dało się robić kasę.
@Rasteris: O płaskiej ziemi jak miałem te 15 lat może więcej może mniej bardziej przekonywały mnie hasła w stylu nie ma kosmosu i wahadło Focaulta potwierdza ruch całego świata czy jakoś tak. Jak już wierzyć komuś na słowo w jednym temacie to gdzie indziej również wierzysz komuś na słowo bo przecież musi się na tym także znać. Nie ogarniam kalkulatora krzywizny ziemi a emocjonalne hasełka o żydach nie nie przekonują. I
@Rasteris: I ma jakiś fetysz cuckholda lubi chwalić się swoimi podbojami. Jak ktoś chce bawić się w obnażanie turbolechitów to odsyłam do dzieł Patlewicza albo do Sigillum. W ogóle turbolechici ciągną do panslawizmu. Panslawizm ma taki sam sens jak Pangermanizm, Panromanizm czy inne formy pannacjonalizmu. W przypadku Panslawizmu.... Panslawizm to taka słowiańska wersja ekumenizmu czyli ''jesteśmy braćmi a potem okazuje się że to Rosja jest w tym układzie matką a pozostali