Wpis z mikrobloga

@erni13: bardzo dobry zakup. U mnie sąsiad takim jeździł, ale bardzo mało. Dbał o niego lepiej niż o rodzinę. Jeszcze w tym kolorze i z takim przebiegiem to lepiej niż wygrać w totka.
  • Odpowiedz
@erni13: Przy tym przebiegu nie zgubiłeś jedynki z przodu? To jest taksówkarski majonez, ten samochód od dnia wypuszczenia go z salonowej wydawki robił dziennie kilkaset km, śmiem wątpić, że taki kilkulatek ma 119k km - takie mają taki przebieg po pierwszym 1,5 roku użytkowania przy takim przeznaczeniu.

Sprawdź, czy to przypadkiem nie jest majonezowa folia - w tej generacji taksówek już nie lakierowali ich na ten kolor, tylko je oklejali.
  • Odpowiedz
@erni13: nie słuchaj hejterów, piękne auto, perełka jak nowy. Myślę, że właściciel nawet zawyżył przebieg o jakieś 100k km bo w ten prawdziwy to nikt by nie uwierzył.
  • Odpowiedz
@erni13: Jak Chcesz sprawdzić przebieg, co należało zrobić przed zakupem bo niemcom nie ma co wierzyć... to Zabierz go na dobrą stację kontroli albo serwisu i tam sczytają Tobie z czujników np z pasów, u mojego Ojczulka kiedyć przy podobnym przebiegu audi A6 zamiast 200 tysięcy miało 550 :)
  • Odpowiedz