Wpis z mikrobloga

Ba, serial obecnienjest dość przeciętny i niezrozumiały dla mlodszego widza


@Dariel: Ten serial był dla Polaków niezrozumiały (przynajmniej częściowo) już w momencie premierowej emisji w Polsce. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie każdy jest fanem Przyjaciół. Niektórzy ich również nie znaja, ten serial był emitowany 24 lata temu, więc mlodsi ludzie nie znaja go. Ba, serial obecnienjest dość przeciętny i niezrozumiały dla mlodszego widza, którego bardziej przekonuje, (dostosowany do nowoczesniejszych czasów) "jak spotkalem waszą matkę?".


@Dariel: Myślę, że się mylisz. "Przyjaciele" są ponadczasowi bo poruszają uniwersalne problemy: przyjaźni, miłości, relacji sąsiedzkich, homoseksualizmu, seksu bez zobowiązań, dzieci, rozwoju kariery, rozwoju osobistego czy
  • Odpowiedz
  • 0
@fuechsinn nie każdy lubibsitcomy, zwlaszcza, że sitcomy traca popularność. Jezeli chodzi o tv to rzeczysicie najpopularniejszy odcinek friends mial 52 mln, w przypadku himym mial on 13 mln. Jednak, liczac dane netflixa wynosi juz tylko 58 mln do 46 mln, więc jezeli chodzi o dane tv + Netflix dane nie są "w polowie tak popularny". Z tym że jak poznalem wasza matke ma jakies 15 lat mniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mmmkurla mówi przez Ciebie sentyment. Jeszcze 3 lata temu pracowalem z osobami w okolicach 20-23 lat i wiekszosc nie ogladala Friendsow. Ja sam nie bylem wielkim fanem, wiec patrze na to dosc obiektywnie.
  • Odpowiedz
w okolicach 20-23 lat i wiekszosc nie ogladala Friendsow


@Dariel: No spoko. To, że nie oglądali nie oznacza, że serial byłby "niezrozumiały dla młodszego widza".

Pewnie po części sentyment. Z ciekawości popytam trochę pośród młodzieży (mam akurat paru świeżaków w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
  • 0
@Mmmkurla no spoko, ja rozumiem fenomen, ale mi się średnio podobał. Jako komedie jestem raczej za team himym, który bardziej do mnie docierał (może dlatego, że latwiej mi było utozsamic się z bohaterami, bo sporo cech widzialem w sobie lub swoich znajomych). Natomiast za dzieciaka wolalem z sitcomow chociażby polskie Miodowe Lata lub amerykańskie Swiat Według Bundych (ktory nadal mnie bawi xD).
  • Odpowiedz
Nie widziałem jeszcze threada na wypoku, w ktorym pojawia się odwołanie do Przyjaciół, a który nie skończył się #!$%@? komentarzach "o patrzcie jaki nieśmieszny, powtarzam NIEŚMIESZNY serial, jestem bardzo inteligentny" z "najlepszy serial, bardzo, powtarzam BARDZO śmieszny, lubie rzeczy które lubię".
  • Odpowiedz