Wpis z mikrobloga

@Dariel: stawiam, że masz >30 lat i himym oglądałeś na bieżąco jak byl emitowany w tv, stąd sentyment. Ja przyjaciół nadrobiłem dużo później i obiektywnie są bardziej równi jeśli chodzi o poziom. Zdarzają się gorsze momenty, ale himym od pewnego momentu to było pikowanie w dół i moim zdaniem scenarzyści nie udźwignęli popularności.
  • Odpowiedz
@Sernik2323: Śmieszy mnie mockup stylu z Miami Vice w serialach, a trochę tego było. W Brooklyn 99 też był taki smaczek, oversize marynarka z podciągniętymi rękawami.. :) Chociaż jak dla mnie, te stylówki są do dzisiaj kozackie
  • Odpowiedz
  • 0
@slusar_o2 ogladalem i jeden i drugi, przyjaciol w tv a himym na netflixie. Himym ogladalem po studiach jak byly 4 sezony, przyjaciol na biezaco jak bylo na Polsacie za dzieciaka. Potem odswiezylem kiedys z dziewczyna wielka fanka i nadal srednio mi podchodzilo.
  • Odpowiedz
@Rick_Sanchez: No właśnie były. Dziś ciężko o ich emisję w tv. Seinfeld jest na netflixie, ale to Przyjaciół puszczają do porzygu na Comedy Central. I nie zgodziłbym się, że jest już przestarzały. W latach 90tych byliśmy sto lat za murzynami, a co dopiero za USA. Samo przesiadywanie na kawie w knajpie co odcinek byłoby kiedyś nie do pomyślenia u nas. Dopiero w ostatniej dekadzie stało się u nas tak samo
  • Odpowiedz