Wpis z mikrobloga

Siemka. Powoli zbieram się do planowania mojej wycieczki, dlatego oglądam sobie różnych podróżników żeby się czym zainspirować. No i pamietam ze kiedyś obserwowałem na yt i insta kanał o nazwie „wawrzyniec” jak dobrze pamietam. chciałem sobie od nich coś podpatrzeć, ale wychodzi na to ze usunęli kanał? Czy jakaś zmiana nazwy i ja tego odnaleźć nie mogę? Ktoś coś wie?
#vanlife #youtube #camping #podroze
  • 7
@zaslav: wielka szkoda.jeden z nielicznych kanałów o tej taktyce który mi się przyjemnie oglądało. Wiadomo dla czego czy stało się to bez wyjaśnienia?
@ImeNs: usunęli cały kanał wraz z instagramem i fejsem, chodziło coś o prywatność i za mały hajs z reklam. Mieszkają teraz w bloku, więc i tak nic by nie nagrywali. Miłosz mówił o tym na live o na swoim Instagramie za rubieza. Trochę szkoda że tak wszystko zaorali nie dając nawet żadnego info na ten temat.
@Polczlowiekpolzakolak: @nightmeen: jeśli to prawda co do kasy z reklam to jestem zaskoczony. Byłem po ich filmach przekonany ze robią to z pasji do podróżowania i chęci dzielenia się swoją zajawka. A kasa? A kasa to taki miły dodatek. Rozumiem ze to drogie hobby i mogli zaprzestać zwiedzania świata za pomocą kampera, ale czeku od razu usuwać stare filmy? Trochę to wyglada jak by chcieli powiedzieć „ nie daliście nam