Wpis z mikrobloga

Czy jest coś lepszego niż sprawiedliwość na tym świecie? Niby jest well done stek wołowy z frytkami ale to też jest wysoko.

@mogadishu: Mam nadzieje że będzie lepiej i w końcu ludzie zrozumieją ile tracą nie zadając się z tobą, trzymam za to kciuki. Na razie musisz iść pobiegać.

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #depresja #niebieskiepaski #bekazrozowychpaskow #p0lka #dziewczynybeztabu #wychodzimyzprzegrywu #heheszki #humorobrazkowy #patologiazwykopu #normictwo #rozwojosobistyznormikami
o.....i - Czy jest coś lepszego niż sprawiedliwość na tym świecie? Niby jest well don...

źródło: comment_1652980013u4p9t70MO9wid3moOB7o9F.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olaf_wolominski: Przecież ona zachowuje się dokładnie tak samo jak wy tylko w waszą stronę xD
I pisząc 'wy' mam na myśli tych wojujących przegrywów, którzy co chwile obrażają kobiety, wyzywają je od p0lek, czy tam worków na sperme, mówią, że są głupie, puszczalskie lub 'tu wpisz jakikolwiek inny epitet'. A później te same przegrywy płaczą jak to nie są samotni i dlaczego żadna ich nie chce. Niefajnie się patrzy w
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Dlaczego niby?
@Virsky: Trolla? Przecież większość ludzi tak myśli tylko po prostu o tym nie mowi głośno.
Dlaczego tylko psychopata? Jestem czymś gorszym normiku
@chomiczek_123:
Ja tego nie zacząłem, lata temu to wy zaczeliscie obrażać mnie pierwsi i niesprowokowani więc wybraliscie za mnie po której będę stronie.
Obecnie nawet specjalnie nic obrazliwego nie pisze, a i tak co chwile czytam mądrości normikow o tym ze
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: dlatego, ze przesmazone mieso traci smak, delikatnosc i specyficzna strukture. Do tego w przypadku wolowiny Prime (Wagyu/Kobe) wytopi sie caly tluszcz i poledwica za tysiaka za kilo nadaje sie do smieci. Jest tylko jeden wlasciwy sposob wysmazenia i jest to medium rare.
  • Odpowiedz
Ja tego nie zacząłem, lata temu to wy zaczeliscie obrażać mnie pierwsi i niesprowokowani więc wybraliscie za mnie po której będę stronie


@olaf_wolominski: Zachowujesz się teraz trochę jak baba, którą skrzywdził jakiś facet i wszem i wobec krzyczy, że wszyscy faceci to świnie. BTW mówisz o czasach szkolnych?

To wy jesteście agresorami.


Bujać to my a nie nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Agresorami są wszyscy po
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Znawcy jedzenia stekow zawsze dobrze posłuchać. Może problem w tym że kupuje głównie steki z biedronki, czyli bez różnicy jakbym zamiast tego jadł parówki.

@chomiczek_123:

Zachowujesz się teraz trochę jak baba, którą skrzywdził jakiś facet i wszem i wobec krzyczy, że wszyscy faceci to świnie.

Twoje kobiece próby grania kartą "zachowuj sie jak mężczyzna!!" nie mają tu żadnej mocy normico. Jestem przegrywem i manletem wiec niemezczyzną i wasze kodeksy
o.....i - @blinxdxb: Znawcy jedzenia stekow zawsze dobrze posłuchać. Może problem w t...

źródło: comment_1653038992yudLK4orUleQ3miANfUIBu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Twoje kobiece próby grania kartą "zachowuj sie jak mężczyzna!!" nie mają tu żadnej mocy normico. Jestem przegrywem i manletem wiec niemezczyzną i wasze kodeksy zachowań mnie nie obowiazują.


@olaf_wolominski: Odebrałeś to w bardzo pokrętny sposób. Ja nie ujmuję twojej męskości, nie mam potrzeby tego robić. W przykładzie chodziło mi o to, że obwiniasz ogół społeczności za coś co zrobiła ci garstka ludzi. Skoro ktoś cię skrzywdził to skieruj swoją nienawiść na niego, a nie na wszystkich ludzi dookoła. Bo to do niczego nie prowadzi.

Oczywiście, wina
  • Odpowiedz
@chomiczek_123:

Skoro ktoś cię skrzywdził to skieruj swoją nienawiść na niego, a nie na wszystkich ludzi dookoła.

Spokojnie, to swoja drogą.
I gdzie niby ta moja nienawiść do ogółu jak tylko stwierdzam
  • Odpowiedz