Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam zagwostke jak postapic z Januszem u ktorego pracuje w komisie GSM. Otoz mam 23 lata i od listopada zeszlego roku pracuje na takiej wyspie z telefonami i akcesoriami GSM w centrum handlowym. Siedze sobie na dupie i jakis grosz wpadnie i moge dzielic to fajnie ze studiami dziennymi wiec jest git. Natomiast Janusz ciagle daje mi umowe zlecenie na 1 miesiac i co miesiac sa cyrki z przedluzeniem xD Juz nie mowie o tym, ze chcialbym miec jakas dluzsza umowe zeby moc wziac jakiegos laptopa na raty, ale #!$%@? z tym xD No i teraz ma mi znowu dac nowa umowe do podpisania na miesiac czerwiec i oczywiscie jak zwykle ja juz sie przypominam a on to olewa i pewnie jak zwykle da mi umowe do podpisania 5 albo 6 dnia miesiaca z data wsteczna xD

Otoz nie tym razem. Mam taki sprytny plan gdyz od 1 czerwca Janusz zmienia miejscowke swojej wyspy. Dalej w tym samym centrum handlowym, ale w innym miejscu no i oczywiscie bedzie robota z przenoszeniem wszystkiego. Mam taki plan, zeby nic sie nie odzywac na temat nowej umowy i 1 czerwca jak gdyby nigdy nic po prostu nie stawic sie w pracy, zablokowac numer Janusza zeby nie dzwonil xD Mam niby wtedy byc na 3 rano w tym centrum bo zamowil robotnikow ktorzy maja to zaczac rozkrecac i mam z nimi to przenosic na inne miejsce, caly ten burdel. Janusz sie zdziwi i bedzie w dupie. Juz na nasze miejsce w galerii jest jakis inny gosc, ktory ma wskoczyc na zwolnione przez nas xDDDD

Co o tym myślicie? Dogadac sie jakos z Januszem? Czy, jako, ze nie mam umowy to po prostu z dnia na dzien urwac wszelki kontakt i najzwyczajniej nie przyjsc do pracy. No bo niby na jakiej podstawie jak nie mam umowy? xDDDDDD

Czy groza mi za to jakies konsekwencje?

#praca #pracbaza #januszebiznesu #prawo #kciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6285f99f5ce4219a771b447c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rzucaj robotę jak już masz nagrana druga bądź odłożoną kasę by spokojnie jej poszukać. Taka moja rada, w poprzednim miejscu pracy było kilku takich „kozaków” co rzucali robotę co 2,3 miesiące a po tygodniu przychodzili błagając ze chcą spowrotem. Nie rób z siebie pośmiewiska. Jak masz szefa w porządku to ty również zachowuj się w porządku a jak jest jak piszesz to znajdź se inna prace i olej janusza
  • Odpowiedz