Wpis z mikrobloga

Czy jeżeli agencja umówiła "EPC Check" w moim domu mimo tego że od 2 lat był expired to mam się spodziewać że landlord będzie chciał to sprzedać lub wymówić dom i mam szykować się do wyprowadzki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uk
  • 7
@m0liii: wymówienie domu czy mieszkania to nie taka prosta sprawa. Najprawdopodobniej chce sprzedać wraz z lokatorami. Jeżeli tak się zdarzy to w twoim przypadku tak naprawdę nie zmieni się nic oprócz nazwiska właściciela.
@today: zostałem kiedyś sprzedany z domem. Nowy Landlord zrobił nawet remont, wstawił okna. Potem zawołał 100 więcej miesięcznie. Także coś się jednak może zmienić.
@Sztachuk: Mój landlord oznajmił mi, że jedzie odpocząć i pozbierać się po śmierci jedynego syna do Indii, ok. Pytam się czy na długo 2-4 tygodnie a on, że nie wie może kilka może i kilkanaście. I zabiera swoja żonę, która jak wiem może nie być wpuszczona powrotem do UK jako, że przedłużyła sobie wizę o dobrych kilkadziesiąt lat. W dodatku sprzedał wszystkie domy jakie miał oprócz "mojego". Kasę za rent mam