Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sawantir: Ja mam totalnie odwrotne doświadczenia z saun. Zaobserwowałem, że to właśnie osoby młode poniżej 30 roku życia częściej takie akcje odwalają. Chociaż jak tak teraz się zastanawiam to raczej kwestia cech danej osoby niż jej wiek. Najczęściej widać po kimś, że gołej baby w życiu nie widział i to właśnie takie osoby obłapiają wzrokiem panie. A co do okularów to jak byłem 1 raz to sam je miałem, bo
  • Odpowiedz
@Disegno: Mistrzu, zdrowie, zdrowiem. Opary oparami. Mokre kąpielówki, czy też mokra dupa zostawiają ślady i uszkadzają drewno. Dlatego jak chce się usiąść wyżej, to trzeba zdjąć ręcznik i położyć go pod dupę i stopy, żeby, żaden element mokrego ciała nie był na drewnie. I generalnie nigdy nie może być kontaktu - nagie ciało - drewno w saunie, więc nie wiem skąd masz takie wyobrażenia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ogniwo_Paliwowe: Nigdy mi się żaden z powyższych objawów nie zdarzyło i pierwszy raz o tym słyszę xD. No i ogólnie w życiu bym na golasa nie poszedł do sauny siedzieć z innymi z fujarami na wierzchu. Tzn. no ok nie przebywam jakoś dużo w saunach może dlatego wgl się pierwszy raz z tym spotykam że się w saunie siedzi nago xd

@Czolo123456: boisz się, że ci stanie i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebgat: powinno bo co? W czym szkodzi ręcznik w odpowiednich miejscach, poza tym, że nie zalejesz całości swoim potem, tylko wsiąknie w ręcznik, a przy okazji ludzie nie będą musieli oglądać twojego przyrodzenia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Disegno: a kto Ci każe tak latać? Ręczniki też istnieją.

@Sebgat: no to po co się burzysz, że powinno się latać na golasa XD @Disegno napisał prawdę, o tym jak siedzieć w saunie co chwilę gdzieś są spiny, a wystarczy powiedzieć, żeby nie chodzić w ciasnych gaciach, bo niezdrowo na genitalia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebgat: Tak, sekciarze gnębią nas i szufladkują, że jeśli moja partnerka nie chce się obnażać przed wąsatym januszem i chce się po prostu zrelaksować będąc w tym czasie w stroju to jest NIEPOPRAWNA.


Oczywiście sekciarzom przeszkadzają jakieś urojone OPARY z kąpielówek (wg nich odzież w temperaturze 60 stopni zaczyna się rozpuszczać), ale barwiony ciężką chemią ręcznik parujący potem z dupy już jest OK. A między seansami przerwa na papieroska.

@
  • Odpowiedz
@sawantir: Dobra, poświęcę się i zrobię z siebię zboczucha żeby zadać pytanie, które każdego nurtuje - czy w sytuacji kiedy jest sauna koedykacyjna nie ma problem u - nazwijmy to - nieproszonymi erekcjami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sensie no nie wiem, nie uważam się za jakeigoś patologicznego zboczucha, ale jakby mi "pani o dorodnych kształtach" wparowała nago do takiej sauny to raczej reakcja by była,
  • Odpowiedz
@Myzreal: nie wiem jak inni, ale mi się nie zdarzyło, a byłem w saunarium w dzień kobiet i było na czym oko zawiesić, a problemu nie miałem. Myślę że w takich sytuacjach nie patrzysz na nagość w aspekcie erotycznym więc nie pojawiają się nieproszone wzwody. Byłem też kilka razy na naturystycznych plażach i nie zauważyłem żeby ktokolwiek miał z tym problem.
  • Odpowiedz