Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@MglawicaKraba: nie prowokuj mojej kochanej szarej myszki, mojej pięknej konserwatywki, mojej przyszłej tradwide,, tańczącej boso wśród kwiatów na łące, mojego skarbu wykopowego, TY LEWAKU ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ewciu, usuń z czarnej, proszę ;c
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@cutecatboy: no, trzymać "na kogos" miesiącami screeny to trzeba mieć ostro ciętym ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak to się stało, że bot przyklepał zgłoszenie multi, a jednak twoje konto istnieje? Pisałeś odwołanie?

Tak, napisałem na kontakt żeby ręcznie zweryfikowali, co zrobili i odblokowali jeszcze tego samego dnia. Smuteczek jak pomyśleć ile osób tak dostało ale odwołania im się pisać nie chciało i poszli na choćby reddit,
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Tak, tak. Ty nie multi. Od razu sobie wszedłeś na wykop, wiedziałeś czym są listy i wojenki neuropy.

trzymać "na kogos" miesiącami screeny


Znalezienie swojego wpisu i jego podlinkowanie to nie jest "trzymanie".

Wołaj jak założysz jakąś zrzutkę.
  • Odpowiedz
Tak, tak. Ty nie multi. Od razu sobie wszedłeś na wykop, wiedziałeś czym są listy i wojenki neuropy.


@kleopatrixx: już wielokrotnie Ci pisałem, że kiedyś miałem konto na wypoku, ale #usunkonto - pochodziło ono z jeszcze kucowskich czasów gdy broniłem Krula i brałem udział w różnych dziwnych akcjach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Znalezienie swojego wpisu i jego podlinkowanie to nie jest "trzymanie".


Jasne, może
M.....a - > Tak, tak. Ty nie multi. Od razu sobie wszedłeś na wykop, wiedziałeś czym ...

źródło: comment_1652943045FnlboPDxntBtHFnkqCwYhX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
no, trzymać "na kogos" miesiącami screeny to trzeba mieć ostro ciętym


@MglawicaKraba: To nobilitacja, lol. Gdy orientujesz się że kuce mają na ciebie teczki, czytaj: jakiś kucy spędził nie-wiadomo-ile czasu na stalkowaniu twojego profilu by znaleźć cokolwiek, literalnie cokolwiek "kompromitującego" (czytaj x2: wyrwany z kontekstu cytat, zazwyczaj) i zadał sobie trud by to zachować na dysku, w oczekiwaniu na moment odpowiedni na użycie takiego kompromatu...

...stary, właśnie z gejropejczyka
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Jak założyłam konto na wykopie, byłam wedle tutejszych konserw multi połowy tuzina różnych znanych użytkowników (w tym jednego takiego, który nie używał przecinków - i to posądzenie mnie dość zirytowało) i #falszywyrozowypasek. Trwało to do czasu, aż doszli zbiorowym myśleniem do wniosku, że jestem pewną aktywistką (zatem jednak kobietą) którą znam, ale którą nie jestem - tylko dlatego, że zalinkowałam jej zbiórkę. Potem chyba byłam Bartoszem
  • Odpowiedz
Tak, tak. Ty nie multi. Od razu sobie wszedłeś na wykop, wiedziałeś czym są listy i wojenki neuropy.


@kleopatrixx: Teraz cię mariusz oświecę. Słyszałeś, że można usunąć stare konto, a potem założyć nowe i to nie jest multikonto?
  • Odpowiedz
Niech poda nazwę starego nicku, zobaczymy jak popierał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kleopatrixx: @jaszczur12: @aegispolis: nie podam, bo jak sobie przypomnę jakie kretynizmy na obronę Krula wypisywałem to aż cringe i zimny pot ( ͡° ʖ̯ ͡°).

A jak nie wierzysz, że byłem kiedyś kucem to łap screena (starszych nie ma, bo wcześniej miałem gówno konto na interii
M.....a - > Niech poda nazwę starego nicku, zobaczymy jak popierał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kleo...

źródło: comment_1652955377EBktDARgkVL09lkTATit5d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz