Wpis z mikrobloga

Taki słaby ten dowód, ale niech ci będzie.


@kleopatrixx: niestety, legitymację paryjną spaliłem. Ale gdzieś u Mamy jest mój karton wypełniony ksiązkami Krula i papierowymi wydaniami NCzas!, mogę poprosić by mi go wyciągnęła ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
W ogóle nie wiedziałem, że kuce serio nie wierzą w to, że połowa neuropków to ex korwiniści xD


@aegispolis: tak to jest gdy jesteś w sekcie. Czujesz się oświecony i w pale się nie mieści, że inni mogą odrzucać to oświecenie.

Warto także dodać, że dla każdej sekty apostaci są zawsze największym wrogiem, bo to "zdrajcy" i mają duuuuuuuuuuużo niewygodnej wiedzy. Stąd ludzie tacy jak @kleopatrixx: z taką agresją reagują
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: To może ja jednak nie mam dobrego mózgu do bycia sekciarzem. Nawet jak podbijałem internet dla krula, to z tyłu głowy miałem pytanie - skoro te lewactwo istnieje, to nie mogą to być tylko nawiedzeni akolici, tylko muszą być ludzie, którzy są w stanie to logicznie uzasadnić. Zgodnie z zasadą, że ludzie raczej zwykle uważają, że stoją po właściwej stronie, a masy fanatyków zwykle mają źródło w nieco mniej
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Różnica między nami jest taka, że ja zawołam do jednego znaleziska dziennie dla tych co są na liście, dla zabawy, dla komentarzy, nie przeżywam ile osób jest na liście, czy wejdzie na główną, mi za to nie płacą, a poświęcam na to 10 minut. To jest tylko odpowiedź na listę neuropy. Czekam jak ty będziesz chciał zarabiać na swojej działalności na wykopie, bo zbyt serio do tego podchodzisz widzę
  • Odpowiedz
To jest tylko odpowiedź na listę neuropy.


@kleopatrixx: To polecam zajrzeć na tę listę. W przeciwieństwie do tej twojej, to nie jest po prostu partyjna agitka jednego ugrupowania, z którym dodatkowo jesteś osobiście związany xD
  • Odpowiedz
dla zabawy, dla komentarzy, (...) mi za to nie płacą,


@kleopatrixx: oczywiście, że dla zabawy, te 88-92%, setki znalezisk dla zabawy, to widać. Szczególnie, że Ty się nawet polityką nie interesujesz XD

To jest tylko odpowiedź na listę neuropy

O, widzę podchwyciłaś argumentację plackojada ( ͡
  • Odpowiedz
@aegispolis: Jedno mnie śmieszy, ja mam większość na czarno i nawet nie widzę tego co większość neuropy wrzuca, przeglądam sobie wykop w spokoju, ale nie tacy jak ty, czy mgławica - wojownicy, pierwsi w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wojownicy, pierwsi w komentarzach


@kleopatrixx: bo trzeba "szkalować" konfę. Wiesz co mnie śmieszy? 90% tego "szkalowania" to po prostu screeny ich własnych wypowiedzi. Bo tyle trzeba zrobić, by ośmieszyć konfę - po prostu pozwolić im mówić (σ ͜ʖσ)
M.....a - > wojownicy, pierwsi w komentarzach

@kleopatrixx: bo trzeba "szkalować" ...
  • Odpowiedz
że Ty się nawet polityką nie interesujesz XD


@kleopatrixx: To jest dobre, pamiętam. Chodziło o Żukowską i że nie jest już rzeczniczką. To naprawdę trzeba się interesować się polityką, żeby wiedzieć kto jest rzecznikiem każdej partii.

szkalowanie konfy to hobby i patriotyczny obowiązek


Wrzucanie ciekawych rzeczy i informacji bieżących sprawach jedynej propolskiej partii to dla mnie zaszczyt, cieszę się że mogę to robić ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
naprawdę trzeba się interesować się polityką, żeby wiedzieć kto jest rzecznikiem każdej partii.


@kleopatrixx: IMHO trzeba, żeby wiedzieć, która partia jest a która nie "propolska" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Nie trzeba jak się nie interesujesz polityką i spamisz dla Korwina. Zresztą prawdziwa Kleo jest od około miesiąca na Białorusi i sprzedaje parówki. Na jej koncie siedzi jak jakiś kuc na emigracji z jakiegoś brytyjskiego oddziału( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jedno mnie śmieszy, ja mam większość na czarno i nawet nie widzę tego co większość neuropy wrzuca, przeglądam sobie wykop w spokoju, ale nie tacy jak ty, czy mgławica - wojownicy, pierwsi w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kleopatrixx: No różne ludzie mają poczucie humoru. Acz nie wiem co z tym dziwnego, że walczymy z antypolską propagandą, której jesteś kolporterem. Ale nie martw się, dalej będziemy twą agitację zwalczać, bo jesteśmy patriotami. Cieszę się, że zauważasz i doceniasz mój trud!
  • Odpowiedz