Wpis z mikrobloga

@Notakaprawda Kobita ma rację. Żyjemy w czasach gdy osoby utożsamiające się płciowo, nazwijmy to NIETYPOWO, z pozycji prześladowanych, szybko zmieniają swoje nastawienie na pozycję prześladowcy. Bo mogą. Bo tolerancja ma tak wydatny wymiar, że pozwala im na bezkarność wobec osób zwykłych/przeciętnych/tradycyjnych czyli kobiet i mężczyzn.
  • Odpowiedz
czyli uważasz, że nie kompetencje, a płeć powinna decydować o przyjęciu do firmy? No to #!$%@? równouprawnienie czy nie? Ja już się gubię ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@uriel_ck: serio cię to zaskakuje? przecież wykopki to typowy przykład prawaków udających centrystów. na co dzień prezentują siebie jako ostoję normalności, tacy wielce umiarkowani, zrównoważeni, myślący długo nad ważkimi sprawami, z tym że dziwnym trafem atakują tylko postulaty progresywne. i
a.....y - > czyli uważasz, że nie kompetencje, a płeć powinna decydować o przyjęciu d...

źródło: comment_16529374852RHIIMoGtHpfk1ZtpGq1GL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Piskariota: gdybyś tylko wiedział jak żenujący jest ten "argument" o myśleniu, że jest się zwierzęciem...

A tak na serio to wrzucam was wszystkich do jednego worka lgbtq+


Tak, widzę, to dość oczywiste. Gdybyś poświęcił choć kilka minut na zgłębienie tematu, to nie wypisywałbyś takich bzdur. To się rozumie samo przez się.
  • Odpowiedz
Zaraz tu wleci jakiś odklejeniec krzyczący ze CO NAS TO INTERESUJE CZY ONO SIĘ IDENTYFIKUJE JAKO RYBKA WODNA, NIE MACIE SWOJEGO ŻYCIA i armia upośledzonych trolli wyplusuje to ponad liczbę użytkowników vikopu
  • Odpowiedz
@ananasowy paradoksalnie progresywne osoby które na sile chcą być tolerancyjne wiedzą mniej więcej tyle na te tematy co typowy wykopek który nie wytrzyma widoku pary gejow na ulicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
dziwne ze nie każdy chce mieć w swoim zespole osobę z mocnymi problemami psychicznymi które są mocno uzewnętrznione i mogą powodować konflikty. No szok.


@steemm: kim jesteś i co zrobiłeś z prawdziwym steemmem?
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka:

takie rzeczy się u nich dzieją


A jakie rzeczy się u nich dzieją? O MATKO? PRZEPROWDZAJĄ REKTUTACJĘ, KTÓRA WYBIERZE KANDYDATA, KTÓRY PRZYSŁUŻY SIĘ DLA FIRMY? XD

Jak oni śmią śmieć wybrać kogoś, kto nie przyniesie problemów, a zyski? Niewiarygodne!

Zapomniałem, że jesteście faszolami i chcecie wszystkiego zakazać lewagi
  • Odpowiedz
@ananasowy: wykopki to w przeważającej większości lewactwo i prawactwo, ale centryzm też również jest pochylony na którąś ze stron ¯\_(ツ)_/¯

Gdybyś zobaczył moje kompasy to zawsze jestem za mocnym militaryzmem i kapitalizmem, a cała reszta jest w centrum.

Natomiast te #!$%@? zaimki to jakiś rak i trzeba być po prostu głupim, lub chorym, żeby traktować to na poważnie
  • Odpowiedz