Wpis z mikrobloga

Debilnie to zabrzmi ale potrzebuje jak najgłośniejszego drona który może lecieć na ok 500 metrów odległości. Najlepiej żeby był tani (może jakiś stary model) i jak najłatwiejszy w obsłudze. Karta pilota mnie raczej nie interesuje teraz więc rozmiar nie ma znaczenia. Ważne żeby hałasował.

A teraz do rzeczy. Potrzebuję #drony do #rolnictwo. Dzikie gołębie opierdzielaja mi zasianą soję do tego stopnia że sąsiedzi dzwonią żebym coś zrobił bo z plonów nic nie będzie. Wpadłem na pomysł straszenia ptactwa dronem i myślę że to by się sprawdziło, ale dron musiałby być duży i głośny.

Cena to najlepiej gratis jak by było bo to dobra cena, ale ok 600 mogę za to dać. Możecie coś poradzić? Albo może ma ktoś z Was coś prostego, używanego do sprzedania?

Zaznaczam że dotychczas doświadczenia mam 0 a najlepiej by było jakby dronem mogła latać moja matka ¯_(ツ)_/¯
  • 12
@bloodyhell666: no czaje, bo właśnie słyszałem ze są środki, tylko że tak powiem nieoficjalnie( ͡~ ͜ʖ ͡°)

W moich stronach też mało kto soje sieje, a rozważam w to pójść w przyszłym roku dla punktów i w sumie troche dla jaj, na zasadzie co bedzie