Wpis z mikrobloga

Większość ZE WSZYSTKICH sytuacji niebezpiecznych na drodze miałem jako pieszy w lesie/parku podczas gdy nadjechał #!$%@?*y pedalarz i minął towarzystwo na pełnym gazie na centymetry. Jaśniepon ma trening i nawet dzwonka nie użyje - zero czasu na reakcję. A podem debil wyjeżdża na główną i płacze o półtora metra xd #rower #pedalarze #polska #polskiepato
Zwardi - Większość ZE WSZYSTKICH sytuacji niebezpiecznych na drodze miałem jako piesz...

źródło: comment_1652877653pGHD9DGeIbQmx1x64ZVzGy.jpg

Pobierz
  • 55
@Zwardi: robię setki km drogami - i nie, nie płaczę że samochód minął mnie za blisko. > nie mam takiego obowiązku,

@Zwardi: tak jak nie ma obowiązku musztrowania idiotów dzwonkiem xD ja wole ich musztrować, przelatując na pełnej bombie prawie się ocierając :) lepiej dociera do pustej łepetyny.
@Zwardi: ściezka w lesie tez nie jest cała twoja po prostu nie blokuj całej to nikt cie nie będzie musiał mijać na milimetry, jak tego nie rozumiesz to siedź w domu, rowerzysta często jedzie 20-30km/h po takiej ściezce nikt nie będzie zwalniał dla każdej ślepej #!$%@? która nie potrafi iśc normalnie
Do tego nie kumasz, że w lesie cała ścieżka jest dostępna i #!$%@?ąc od tyłu możesz kogoś zabić


@Zwardi: tak, jest dostępna dla Ciebie jak idziesz i dla mnie - jak jadę. Nie rozumiem po prostu - czemu nie pomyślisz - i nie pójdziesz bokiem. ale jak sam napisałeś - szkoda dyskusji xD