Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #podroze #camping

Chcę spędzić 3 noce w samochodzie - Golf 5, hatchback. Jakieś tipy, jak przygotować posłanie? Może spać na rozłożonym fotelu? Może być rozłożony niemal na płasko. Próbowałem złożyć kanapę i jest ok na długość, ale jest nierówno + między kanapą a przednim siedzeniem jest dziura. Ktoś z was próbował tego i tak podróżował?
  • 10
@YourDoom: rok temu robiłem podobnie w Giuliettcie (podobna rozmiarowo). Spaliśmy we 2 osoby z narzeczoną. Kupiliśmy materac dmuchany coś takiego i 2 śpiwory. Wzięliśmy oczywiście pompkę i 2 poduszki. Też miałem taki problem że była przerwa między siedzeniem kierowcy/pasażera a złożoną tylną kanapą ale wymyśliłem patent że damy w to miejsce 2 "taborety" z ikei i pasowały idealnie, jednak przez to że Włoscy projektanci zaprojektowali Alfę tak że po złożeniu tylnej
@YourDoom: mam 190 cm wzrostu i raz spałem w trafiku w poprzek na trzech pojedynczych fotelach i o dziwo nawet się wyspałem, chociaż mogłem leżeć tylko na prawym boku, bo siedziska są za krótkie żebym położył się na plecach, przy położeniu się na lewym boku spadałem z foteli, a nóg w ogóle nie mogłem wyprostować
wydaje mi się że lepiej pośpisz rozkładając kanapę i układając się na ukos w bagażniku