Wpis z mikrobloga

Ma ktoś Konto Oszczędnościowe 4% w ING? Jak ono działa? Mam odnośnie niego trzy pytania.
1. Wyczytałem, że to 4% ma zastosowanie do środków, które "pojawiły" się po założeniu konta oszczędnościowego. Czyli jeśli teraz mam na koncie 100k i przerzucę tę kasę na OKO to mam wtedy tylko 0,5% w skali 3 miesięcy? A co, jeśli przeleję tę kasę na konto w innym banku i z powrotem wykonam przelew na konto ing? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę miał wtedy 4% czy 0,5?
2. W regulaminie jest wzmianka, że nie można prowadzić działaności podczas korzystania z konta. Pomijając sens tego ograniczenia, to czy działaność zawieszona kwalifikuje sę jako prowadzenie czy jest legit?
3. Piszą, że w trakcie można swobodnie przelewać PLN na normalne konto. Czy jeśli mam na OKO 100k i przeleję w trakcie tych 3 miesięcy 20k na swoje normalne konto to mam to 0,5% (lub 4%) od kwoty startowej czy tej, która znajduje się na koncie?
#ing #bankowosc #kontobankowe #oszczedzanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Madridista98: przecież to pytania typowo do obsługi klienta banku, wbijaj na czat, dzwoń na infolinię, albo idź do oddziału.
Jaki sens jest w zadawaniu pytań na wykopie, na które bez problemu i bez czekania odpowie Ci obsługa klienta? :D
  • Odpowiedz
@Madridista98: w regulaminie powinny byc precyzyjne zapisy... nowe środki to najczęściej środki ponad saldo z nia ZYX - to zabezpiecza banki przed takimi przelewami na chwile do innych banków z powrotem
  • Odpowiedz