Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 549
Nie jest tajemnicą, że 90% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła patologia
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że tatuażem się upiększą
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).
A jak widzę typa z tatuażem jak na zdjęciu to rzygać mi się chce. Oklepany na maksa motyw lasu (albo wilka) i jeszcze w takim miejscu, żę z daleka wygląda to jak #!$%@? smarem ręka. Czuję obrzydzenie na samą myśl jakbym ja miał mieć takie gówno na moim ciele.
i.....8 - Nie jest tajemnicą, że 90% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to: 
- zwykła ...

źródło: comment_16528592255VaIjDqb4apcbPHqkbsSwh.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobra, doczytałem resztę komentarzy, jesteś po prostu #!$%@? przegrywem z tagów blackpillowych, #!$%@? mi w dupe że w ogóle zwróciłem się w twoim kierunku xD
  • Odpowiedz
  • 5
@icek88 typowy przykład wpisu na który może by człowiek coś odpisał ale wiadomo,że w odpowiedzi przeczyta się "uhuhu,co,zesrałeś sie?xDDD" więc nie ma sensu
  • Odpowiedz
  • 1
@polutt a kto powiedział że tatuaż musi być unikatowy? Jakbym zobaczył u ziomka na ulicy dziarke która przypadnie mi do gustu to też bym ją sobie zrobił tylko dlatego że mi się spodobała
  • Odpowiedz
@icek88: Nie jestem uprzedzona do ludzi z tatuażami, jeśli to nie są wydziarane oczy w wieźniu pod celą, ale sama nie zrobię sobie nigdy żadnej bazgroły.
Człowiek sam w sobie wygląda co najmniej dziwnie, ma miękką skórę, jakieś paluchy tu i tam, wymiona i wszędzie dziury które są niezbędne do życia, np. oddychania itp. wystarczy tych atrakcji.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@icek88: w sumie dokładnie te cechy mógłbyś przypisać ludziom, którzy oceniają po wyglądzie, czy tatuażach konkretnie i by super pasowało. Kompleksy powodują, że tak bardzo nie jesteś w stanie zniesc odmienności? Od razu kwestionujesz siebie?
  • Odpowiedz
@icek88: Przesadzasz, jak komuś się to podoba to niech sobie robi. A to że większość ludzi nie ma wyczucia gustu to już inna kwestia ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@icek88:

Czuję obrzydzenie na samą myśl jakbym ja miał mieć takie gówno na moim ciele.


A nie czujesz obrzydzenia do siebie mając gówno w głowie?
  • Odpowiedz