Wpis z mikrobloga

Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tapet bierzemy ciężki temat - pedofilię w kościele katolickim. Ciekawi Was kto najczęściej zakopuje znaleziska informujące o tym obrzydliwym zjawisku? Czytajcie dalej!

Wziąłem 50 najnowszych z "najlepszych" znalezisk z tagu #pedofilewiary i puściłem skrypt, który zliczył ile z nich zostało zakopanych przez danego użytkownika.

Oto lista osób najczęściej zakopujących - cyfra przy nicku mówi ile z 50 znalezisk zostało przez daną osobę zakopane:

Noxgate - 41
falconiforme - 36
project_7 - 36
kamil150794 - 31
chopin - 31
pablo4096 - 29
adminek1984 - 23
eskimos-albinos - 22
ObserwatorZamieszania - 20
dwaemu - 18
viko - 18
Vargtimmen - 16
4x80 - 16
ClenbuterolTrenbolone - 15
moooka - 15
JakubWedrowycz - 15
malomaligno - 14
habib - 14
ZAWADIAK - 13
beconase - 12
Risan - 12
Vort - 11
KawaJimmiego - 11
GeneralRakieta - 11
Bambosz321 - 10
Leszko - 10

W/w nie wołam, bo zaraz będzie, że "spam", "na uj mnie wołasz??" itp. Lista samych znalezisk w komentarzu poniżej.

Masz pomysł na podobne "zestawienie"? - zostaw go w komentarzu.

M.....a - Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tap...

źródło: comment_1652847962h1GtyK1klp22VySzEKKnZn.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Klasyka, im się wydaje że jak zamknie się oczy i zatka uszy to problem magicznie zniknie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kij tam zgwałcone dzieci, najważniejsze to wziąć wafelek zbożowy co tydzień i pośpiewać z plebanem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@NoJakNieJakTak: @Frasad: nie przeglądałem tych profili przed dodaniem wpisu, aczkolwiek większość z nich znam "z widzenia". Obadałem te nicki, które nic mi nie mówiły i to są faktycznie w niemal 100% albo konfiarze, albo pisuary, albo ci co "włączyli myslenie" w sprawie covida. Szok i niedowierzanie...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Jeszcze mała errata: wiem, że nazwanie gwałcenia 11 latka "obrzydliwym zjawiskiem" to delikatnie mówiąc niedopowiedzenie i na usta cisną się mocne słowa zarówno na tych pedofilii jak i ludzi starających się ograniczyć zasięg informacji o ich czynach. Wiele razy wciskałem "backspace" pisząc ten post, bo dam sobie głowę uciąć, że skrzynka moderacji będzie zawalona zgłoszeniami. Nie chciałem im dać niczego do czego można się przyczepić
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Dante555: dziękuję, staram się używać tylko słów i zwrotów co do których mam pewność, że je faktycznie rozumiem, szczególnie że w szkole nie byłem prymasem ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@kleopatrixx: w tym wpisie nie ma nic "zabawnego". Natomiast tak samo jak z Twoja agitacją masz problemy z ogarnięciem proporcji, stawiając znak równości między zakopaniem jednego znaleziska z tendencyjnym, w umysle autora chyba właśnie "zabawnym" opisem i drugiego z TVP (please...) a systematycznym zakopywaniem "jak leci"

Od siebie tylko dodam, że uważanie przez niektórych wszystkich księży za pedofili jest tak samo krzywdzące dla księży, jak krzywdzące jest dla homoseksualistów mówienie
  • Odpowiedz