Wpis z mikrobloga

Przestańcie tak jechać po tej Karolinie.
Nie pamięta wół jak cielęciem był.
Przecież to jest małolata. Te pierwsze miłości są szaleńcze, bezkrytyczne i w pełni realne! Naprawdę nikt z Was nie zabujał się w kimś w taki sposób…? Jak byliście w podobnym wieku, ewentualnie trochę młodsi lub starsi? Kurde…to są emocje, które odbierają rozum. Radość jest wielokrotnie przerośnięta, a rozpacz wielokrotnie bardziej dotkliwa. Rozsądek przychodzi z wiekiem i wtedy jest łatwiej ocenić czy ktoś na nas zasługuje czy nie, czy jest się dobrze traktowanym, czy jest coś więcej oprócz tej chemii! W ich wieku faktycznie jest to wszystko za mocne, zbyt intensywne i zbyt niezahamowane. To młodzi ludzie. Szał hormonów i zaburzająca logiczne myślenie chemia mózgu.
Mi tam jej szkoda. Zwyczajnie…wiem jak to jest i jak irracjonalnie się potrafiłam zachowywać w tamtych czasach. Chemia jest okrutna…szczególnie jak jest się jeszcze niedojrzałym, a trudno o dojrzałość w ich wieku.
Idąc na przeciw zarzutom. Tak, uważam ze dwudziestokilkulatkowie mają jeszcze mało doświadczenia, niewiele w głowach, rządzą nimi hormony i chemia. I wiecie co? To jest całkowicie normalne!!!
#hotelparadise
  • 9
@Millady: niektórzy trafiaj ą od razu na tę pierwszą i jedyną...( ͡ ͜ʖ ͡) Z drugiej strony-jak Cię raz prąd popieści,drugi raz palca do kontaktu nie włożysz...( ͡° ͜ʖ ͡°)Widać dziewczyna nie czerpie z przysłów...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Millady: Mnie paraliżował strach przed odrzuceniem, ale Ciebie i Karolinę nie tzn że byłyście odważne a facet był debilem bo wszyscy tu płaczą, że trzeba do laski pisać pierwszym, że trzeba pajacować, zarywać a jak się trafi taka co bierze sprawy w swoje ręce to miękną hipokryci, to był kretyn i nie jest to Twoja wina, ty jesteś super laska a on miękka faja, lepiej dla Ciebie i dla Karoliny, że