Wpis z mikrobloga

@Kaczkoman: jemu nie chodzi o jakość jedzenia bo to jeszcze można by zrozumieć, tylko o to żeby odstawić wszystko to co sprawia ci przyjemność i na dodatek narzuca innym swoje własne urojenia xD bo ze sobą ma problem to myśli że każdy inny ma tak samo xD w ogóle to jakiś frustrat i pseudo psycholog co się za dużo filmów z yt naoglądał, szkoda czasu xD
Pobierz
źródło: comment_1652810210JbCeB60AqZ7aYYu3Byp1Kl.jpg
@Pally: Tak, dorosłe życie polega na tym, że odstawiasz to co ci sprawia przyjemność jeśli niesie to za sobą negatywne skutki. Ten post jest właśnie o tym. Odstawiłem wszystko co sprawiało zajebistą przyjemność(tak jak rzeczy, które wymienił op) i czasem za tym tęsknię po 20 latach zażywania, jedzenia tego codziennie. Tego już się nie da wyciągnąć z pamięci. Jednak nie sądzę żebyś był w stanie pojąć i przyjąć do siebie tak
@Pally bo teraz jest taka moda od paru lat na zdrowe eko żarcie, dlatego tak ostro ostatnimi latami jedzie się po napojach gazowanych, fast foodzie czy gotowych daniach. Ja np wiem że to szkodliwe ale #!$%@? i pije. A czemu? Bo #!$%@? lubię, i #!$%@? komu do tego co żre za swoje pieniądze XD #!$%@? mnie to narzucanie komuś co ma żreć a ostatnio na wykopie panuje chyba jakaś zmowa na pepsi,
@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst: Widzę, że jesteś przygłupem, więc ci wytłumaczę może bardziej obrazowo.
Napisałeś:

dlatego siedzisz na wypoku, śledzisz gorące i piszesz komentarze by komuś dosrać XD


Nie śledziłem i nie komentowałem żadnego wpisu z "gorących" tylko ten post powędrował w gorące po naszej wymianie wiadomości. W przeciwieństwie do ciebie, gdzie śledzisz gorące, komentujesz byle dosrać.
@Pally: Tak, dorosłe życie polega na tym, że odstawiasz to co ci sprawia przyjemność jeśli niesie to za sobą negatywne skutki. Ten post jest właśnie o tym. Odstawiłem wszystko co sprawiało zajebistą przyjemność(tak jak rzeczy, które wymienił op) i czasem za tym tęsknię po 20 latach zażywania, jedzenia tego codziennie. Tego już się nie da wyciągnąć z pamięci. Jednak nie sądzę żebyś był w stanie pojąć i przyjąć do siebie tak