Wpis z mikrobloga

Pan ministrant, znany także jako łyse popychadło został dzisiaj w swoim domu pozbawiony energii elektrycznej, ze względu na brak pieniędzy na opłatę rachunków. Cudowny finał się zbliża wiary katolickiej. Chłop oddał życie za kryptogejowską przyjaźń z kapłanem, także starajcie się za niego modlić teraz, bo ksiądz prosi. Spadek po ojcu p--------y, wożenie sekty na krzywy ryj i fundowanie kar oraz mandatów wraz z opłacaniem busa, który stoi na wronieckiej za 8zł/h okazały się gwoździem do trumny.
#wroniecka9
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Savage2999: nie marze chyba o niczym bardziej niż usłyszeć jak kobiecy głos ivona czyta: „czcigodny kapłanie jesteś dla mnie wzorem do nasladowania. Prowadzisz mnie przez ciemna dolinę posoborowia prosto do bram niebios. Hahaha żartowałem krzywozeby psycholu z łysym chłopakiem. Miłego kakaowego oka w nocy… 3 złote.”
  • Odpowiedz
@Dylanek666: albo paczki jak do Konona "Panie Jakubie, wysłałem paczkę na adres Wroniecka 9/23 ale ta menda jej panu nie przekazała włożyłem tam 200 zł oraz konserwy i chlebek boży przedsoborowy"
  • Odpowiedz