Wpis z mikrobloga

mam 40 filmów o bartosiaku i np. 30 o ziemkiewiczu


@PMNapierala: fajnie, a które maja najwięcej wyświetleń i po których przybyło najwięcej subskrybentów?

Popatrzmy, pierwsze miejsce:
-film z Wolskim, ze względu na gościa
-dalej same Bartosiaki i Zychowicze.

Nic mi do tego, każdy niech sobie nagrywa co chce, jednak fakt jest taki, że po 9400 filmach pies z kulawą nogą nie słyszał o Napieralskim, wynik zrobiło dopiero te 40 o Bartosiaku
@PMNapierala: dobrze wiesz, że bartosiakowe filmy się klikają. Nie można tego powiedzieć o tysiącach innych twoich filmów. Nie ma nic złego w zabieraniu głosu nt. popularnych ludzi i ich działalności publicznej.

5 z 10 najpopularniejszych twoich filmów są o Bartosiaku, jeden o Zychowiczu (który trzyma z Bartosiakiem). Stanowią one około 4% wszystkich twoich wyświetleń, a tylko 0,05% wszystkich filmów.

W twoim wypadku Wolski+Bartosiak „robi kanał”. Po prostu zgodnie z zasadą Pareto
Nic mi do tego, każdy niech sobie nagrywa co chce, jednak fakt jest taki, że po 9400 filmach pies z kulawą nogą nie słyszał o Napieralskim, wynik zrobiło dopiero te 40 o Bartosiaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@selflessness: no i? Taka jest natura działalności „kreatywnej”. YouTuberzy, pisarze, piosenkarze, aktorzy itd. itp. Oni wszyscy podlegają nieliniowemu rozkładowi. Nawet jeżeli Napierała celowo chciał wypromować się na Bartosiaku, to:
a)
Mam dla Ciebie pisać po 2 razy to samo XD ?

Cóż, życie nie rozdaje równo, jedni nadają ton debacie, a inni mogą się tylko odnosić i może coś im skapnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@selflessness: Myślisz, że nie umiem czytać ze zrozumieniem? Nie musisz pisać dwa razy. Już po pierwszym wpisie wiem, że boli cię dupcia.
Krytykujesz go za to jak funkcjonuje rzeczywistość. XD nie przykryje
@jestem_na_dworzu: no i kto pierwszy okazał się chamem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@selflessness: ty

inni mogą się tylko odnosić i może coś im skapnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Prawidłowe opisanie twojego zachowania nie jest obrażaniem. Nie może być mowy o „chamstwie” z mojej strony.

Pozdro


Niskiej jakości zagrywa.