Wpis z mikrobloga

@SzCzoteckY: miałem ten pas geocośtam z Deca, ale sensor po dwóch latach dostał rozdwojenia jaźni i przedstawiał się jako dwa urządzenia i żadne nie działało. Kupiłem sobie ten najstarszy od Wahoo i używam z pasem od Deca, pas fajniejszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzCzoteckY: a ja mam pytanko. Czy jest wiarygodne to że np podczas wysiłku spaliłem 1400kcal? Bo tyle pokazał mi ostatnio mój pas h10, którego polecam.
  • Odpowiedz
@SzCzoteckY: Hej, przerabiałem już pasy Garmina x 2, 2 x Polara (1x H10 wczoraj odsprzedałem za 90 zł na OLX) - pasy po 200-389 zł z czasem miałem problem z sekundowymi restartami przez co wykres tętna był poszatkowany. Kupiłem po namowach kumpla Magene H303 za jakieś 120 zł na Amazonie - i na razie wszystko piknie się rejestruje nie traci zasięgu. A cena 2-3 krotnie mniejsza od Garmin/Polar.
  • Odpowiedz
@bysiiu: Nie mam pojęcia, jak ten parametr jest wyliczany, ale mam pas i komputer Wahoo, podane parametry w stylu waga, wzrost itp. i te wartości kaloryczne też wydają mi się "spore". 1h06m, 28 km, 25,5 kmh i pokazuje mi 1010 kcal.
  • Odpowiedz
@seboxtc: Bo czasami po 1,5h treningu pilkarskim mam srednio 1500kcal spalonych a to wychodzi ze spalilem wiecej niz zjadlem :D Ale w sumie to raczej wiarygodne bo biegajac przez godzine (robie ponad 10km to wychodzi 1000kcal). Ogolnie pas h10 super sprawa
  • Odpowiedz
a ja mam pytanko. Czy jest wiarygodne to że np podczas wysiłku spaliłem 1400kcal? Bo tyle pokazał mi ostatnio mój pas h10, którego polecam.


@bysiiu: Zwykle te wartości trzeba dzielić przez dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzCzoteckY: a kto mnie oświeci po co, jeśli nie masz zegarka Polara, dopłacać do H10, skoro jeśli chodzi o sam pomiar to H9, to pewnie to samo a dużo taniej. Wszyscy piszą Polar h10- najlepszy, bo pewnienibtak
  • Odpowiedz
Miałem magene, pokazywał Ok, musiałem na szybko sobie prezent wymyslec to wybrałem hrm pro… pokazuje tak samo ale komfort użytkowania (pasek) to jest nie do porównania z magene, nic się nie rusza, nie zsuwa, jest bajka. Na dodatkowe parametry które mierzy nie patrzę xd
  • Odpowiedz