Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elzevir: tak to oni. Wg #!$%@? bank bo co chwilę chcą mi dać kredyt i dzwonią częściej niż co od fotowoltaiki xD za każdym razem mówię czy ona słyszy co mi proponuje? I że to rozbój w biały dzień
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: klasyka gatunku :D

P.s. kredycik mały, więc spokojnie :) Znam kilku zapakowanych po 1mln+, którzy mieli do wyboru:

1. Sprzedać mieszkanie, dołożyć 400k kredytu, wybudować dom i spłacać miniratkę
2. Wynająć mieszkanie, wziąć 1kk kredytu, wybudować dom, duży kredyt spłacać w części wynajmem.

Obecnie mają raty po 7-8k, a widmo 10k nie jest czymś nadzwyczajnym, mieszkania nie mogą sprzedać bo zastój na rynku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elzevir: mam gościa w pracy co w szeregowca się #!$%@? na 500k dewelop. w międzyczasie 3 dzieci i rata 75-80% dochodu. Jak z nim gadałem to powiedział że o wakacjach w najbliższych latach może zapomnieć (jakby to było najważniejsze w tej chwili)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gandezz: no ale przez te pół roku nie jestem zadowolony. Tragiczna obsługa, wysłałem wpis do księgi z miesiąc temu i nie mam potwierdzenia czy to dostali czy coś z tym robią a to 1%. Mam datę wysłania w emailu jak wpiszą to za kilka miesięcy to sobie zadzwonię do UOKiK i będą oddawać hajsy
  • Odpowiedz