Wpis z mikrobloga

Słuchanie ścieżki dźwiękowej ze #skyrim sprawia ze chce mi się zagrać. Niestety potem coś jednak mnie odpycha.


@Czyste_Buty: muzyka jest kojąca, sprzyja eksploracji i niespiesznemu zwiedzaniu.
uwielbiam elder scrolls, ale nie gram, bo ostatnio w nic nie gram. nie chce mi się.
natomiast mam tak z innymi grami.
na dysku rdr2, far kraje(muzyka w 5 części to #!$%@? arcysztos), sniper elity, etc, i jak gdzieś zobaczę filmik albo obrazek z tych
@maad: Jestem absolutnie zielony w kwestii modów, ale czy możesz mi powiedzieć czy mody mają swoje dialogi? Mam na mysli dzwiek, nie tylko tekst… chciałbym wgrać moda z sensownym długim wątkiem „głównym”. Możesz polecić coś dla fabularnego maniaka? ;)
@Czyste_Buty: Pierwszą styczność z tym kompozytorem miałem grając w Neverwinter Nights, rok był to 2003, a ja miałem już nowszy komputer z Celeronem i Geforce 2. Gra dostarczyła mi wspaniałych wrażeń, świetna historia, ale muzykę mam do dzisiaj na playliście i czasami do niej wracam. Jeremy Soule to geniusz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czyste_Buty: Fajna gierka jeśli chodzi o grindowanie i satysfakcję z poziomu postaci (nie licząc walki bo poziom przeciwników się skaluje do poziomu postaci), można w dowolnym momencie zmienić klasę jak jedna się znudzi I ogromną ilość modów przez co można więcej zawartości dorzucić czy immersji, ale drewniany dubbing polski i angielski, słaba fabuła w 90% misji, monotonność i mała ilość przeciwników trochę zabija gierkę ale kilkaset godzin dalej nabiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czyste_Buty: Jeszcze apropo modów to chyba najlepszy mod jaki powstał to Enderal. Ze skyrimem to nie ma kompletnie nic wspólnego oprócz paru tekstur i tego samego silnika, ale fabuła chyba najlepsza jaka widziałem w grze RPG, zwroty akcji, trudne decyzję do podjęcia które mają wpływ nie tylko na zakończenie ale dalsze losy gry, przy niektórych decyzjach musiałem się zastanowić dobre parę minut żeby dobrze zadecydować i niesamowity klimat, nawet po pobocznych