Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pedalarze jeszcze więcej kolizji powodują tylko #!$%@?ą po nich, bo wiedzą że nikt ich na nogach nie złapie.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: potrzebne źródło


@malinq: nie czytałeś wątku? Źródło to "jego własne obserwacje".


XDD

@Krupier:

Dyskusja z tym człowiekiem nie ma sensu co doskonale pokazuje ten wątek. Zwłaszcza ostatnie 20 wpisów. tekst

Koleś przyznaje się do jazdy 40 km/h ponad limit bo "zdrowy rozsądek" xd.
@Tran_Soptor: ja to wiem, typa od dawna mam na czarno za to, że jest burakiem i #!$%@? kierowcą, który jednocześnie kreuje się na eksperta.

BTW, ładny wątek, sroga gównoburza. Pięknie się pseudo kierowcy odpalili. Ledwo trzeci komentarz i już takie smaczki:

twoje 140 nie oznacza moje 140 wiec sprawdz na gpsie czy masz odpowieenia predkosc


XDDDDDDDDDD

I jak w tym kraju ma się lepiej jeździć jak wszyscy grzecznie ustępują poganiaczom?

edit:
@janekplaskacz: Oczywiście ze odpowiem. Nie bede patrzył na ilosc wypadków nieśmiertelny bo one sa mniej ważne od tych śmiertelnych.

Tekst o sprawdzeniu liczby zabitych kierowców jest idiotyczny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tran_Soptor: Oczywiście ze sie przyznaje bo dlaczego miałbym tego nie robic. Śmieszne jest to ze ty z tego drwisz, bo zabrakło ci oleju w głowie by zrozumieć to co pisze. U ciebie jest proste myślenie: przepisy sa stworzone przez Boga i nie wolno nawet myśleć krytycznie o nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janekplaskacz: "Do większości wypadków, w których zostali poszkodowani zostali rowerzyści przyczynili się też inni użytkownicy dróg, szczególnie kierujący samochodami osobowymi". Aż 1830 wypadków z udziałem rowerzystów spowodowali kierowcy samochodów osobowych, zginęło w nich 88 osób, rannych zostało 1748 osób. Łącznie aż 2156 wypadków z udziałem rowerzystów zostało spowodowanych przez kierujących innymi pojazdami (127 ofiar, 2032 rannych).

I co teraz? XDDDDD jak tam tablice, oc, prawo jazdy? Kierowcy mimo tych uprawnień dalej
@kochamschabowe: Najbardziej agresywna? xD

Przeciez wlasnie pokazujesz ze to ty jestes najbardziej agresywny. Nie potrafisz zaakceptować faktu ze rowerzyści nagminnie łamią przepisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: Tak, wcale nie kierowcy którzy używają obraźliwych określeń wrzucając daily na wykop jak plują na rowerzystów… ( ͡° ͜ʖ ͡°) współczuje takiej ilości nienawiści - pewnie tez uważacie jak papież, ze to agresja NATO spowodowała inwazje na Ukrainie xD
@cwlmod: Generalizowanie zawsze kończy sie tak samo. Ja mowie o sytuacjach gdy wystarczy napisać tekst o oficjalnych statystykach wypadków z Warszawy i zaczyna sie plucie jadem ( ͡° ͜ʖ ͡°)