Wpis z mikrobloga

@micelangeloB: Pedalarze jeszcze więcej kolizji powodują tylko s---------ą po nich, bo wiedzą że nikt ich na nogach nie złapie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śmieszne, że ktoś taki jak ty musi atakować kierowców, bo dobrze wie że ten mem jest prawdziwy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No patrz, są rygorystyczne testy na prawo jazdy, a dalej większość wypadków z udziałem rowerzystów powodują kierowcy! Szok i niedowierzanie.
  • Odpowiedz
@micelangeloB: Fakty podparte tym, co widzę na ulicach( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako że jest to widok bardzo częsty, to przy braku oficjalnych statystyk (bo nikt nie kontroluje pedalarzy), to mogę powiedzieć że jest to powszechne zjawisko

Ty jedyne co mi możesz powiedzieć to że jest brak danych. W przypadku braku danych liczy się obserwacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atreyu akurat nic tak nie w-----a kierowców jak rowerzysta jadący zgodnie z przepisami

Jedzie pod górkę ulica nie ma jak wyprzedzić bo z naprzeciwka jadą samochody to "kwik kwik mógłby zjechać na chodnik a nie spowalnia ruch"
  • Odpowiedz
@Atreyu: Czy takie samo zdanie posiadasz o prawie jazdy na pojazdy silnikowe? Bo nie zauważyłem wybijającej się inteligencji. Jestem pieszym, kierowcą i kolarzem. Potrafię się zachować kulturalnie i zgodnie z przepisami w każdej z tych ról. Błędem który sobie wmawiasz jest to, że osoby poruszające się na rowerach nie poruszają się samochodami. Jakbym miał rozliczyć z przepisów kierowców z jednego wypadu na rower to by druczków w bloczku mandatowym brakło
  • Odpowiedz