Wpis z mikrobloga

#!$%@? się z tym "przekroczony limit, zaczekaj kilka minut", gadałem z typem na PW i pewnie myśli że go olewam, co to kurła w ogóle jest "przekroczony limit", czego limit? Mi się wydaje czy wy gnoje tak banujecie ludzi na chwilę, a nie sorry bo to już 2 godziny były, gnoje. #wykop
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minieri: No bo nikt z nich nie wpadł na tak banalny pomysł, żeby (do wyjaśnienia) banować ludzi w zależności od zgłoszeń do moderacji ¯\_(ツ)_/¯
To przykre, że ten portal stał się antyspołecznościowy przez jednego debila, który udaje hackera.
  • Odpowiedz
@Minieri: no #!$%@?. Pisałem z kimś w komentarzach. Przekroczony limit. Ok to napiszę na PW. Przekroczony limit xd no debile. A napisałem może z 5-6 komentarzy wciągu godziny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Minieri: smieszne jest to ze jednocześnie chwała się ze zablokowali strony z końcówka ru.

A walkę z Rumunem robią w ten sposób ze #!$%@? se skorzystasz w nocy użytkowniku, masz tu bana po 3komentarzach i dwoch plusach, zapraszamy za 5 godzin nad ranem. A rumun jak wrzuca tak wrzuca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Minieri: najlepsze podsumowanie tego wszystkiego jest takie, że przed chwilą się obudzilem, to był 1 wpis który zobaczyłem, chciałem dać plusa... #!$%@? przekroczony limit. XD Trzymajcie się koledzy na tym wykopie.
  • Odpowiedz
@paramyksowiroza:

To przykre, że ten portal stał się antyspołecznościowy przez jednego debila, który udaje hackera.


Właściwie to nie przez hackera, tylko przez upośledzoną moderację która nie potrafi sobie z nim poradzić
  • Odpowiedz
Właściwie to nie przez hackera, tylko przez upośledzoną moderację która nie potrafi sobie z nim poradzić


@Virsky: No właśnie o to chodzi, że nie.
To nie jest kwestia moderacji, tylko opracowania sensownych rozwiązań programistycznych, które ogarną część pracy moderacyjnej w sposób automatyczny.

Wiesz, ja nie uważam że moderacja działa w sposób idealny, ale jestem w stanie zrozumieć że w nocy większość
  • Odpowiedz
@paramyksowiroza:

jestem w stanie zrozumieć że w nocy większość moderatorów śpi


To jest akurat śmieszne jak dla mnie, przecież zatrudnienie moderatora na nocną zmianę wyszłoby ich na pewno taniej niż opracowanie sensownego algorytmu który by to ogarniał. Choć najwyraźniej białek jest tak łasy na rogale że nawet tyle mu szkoda, jedyne na co się zdobył to zatrudnienie stażystów za wpis do CV, by stworzyli ten genialny system który mamy obecnie.
  • Odpowiedz