Wpis z mikrobloga

@Opportunist: bez jaj, oni nie byli w związku, ani jej nie zostawił ani nie zdradził, nic XD po prostu nie chce być z nią już w parze w programie telewizyjnym. Ona sobie uroiła jakąś miłosną relacje, już chyba w wyobraźni widziała ich związek po programie, a typ od samego początku traktował to na płaszczyźnie czysto przyjacielskiej. Odkąd weszła to ani razu nie powiedział jej, że nadal chce tworzyć z nią jakąś
@Psycho_23: Ojej a on biedny nie mógł uciec? Musiał ją też całować czy robił to z litości? Zwyczajnie facet też może powiedzieć NIE korona mu z głowy za to nie spadnie, zwyczajnie zachował się jak #!$%@? i tyle, ja nie uprawiam victim blaming, jak jedna osoba płacze a druga się śmieje to wiadomo kto kogo skrzywdził
@hannahm0ntana: Nie wcale nie nakręcał xD I Karolinie i Wiki mówił, że nie wie która wybierze i się śmiał jak naciskały, w końcu Wiki odpuściła a Karolina nie bo jak odpadała to była z nim w relacji, w liście też jej pisał, że będzie tęsknił itd potem płakał na gdybalni, że w życiu nie miał takiej magicznej relacji itd normalnie kabaret
@Opportunist: czyli pchajmy się na siłę w relacje, w której druga osoba nas nie chce, potem się rozpłaczmy i zróbmy z siebie ofiarę XD od kiedy „nie wiem która wybiorę” znaczy „tak Karolcia chce być z Tobą i tylko z Tobą”? A na gdybalni tez wyraźnie zaznaczył, że chodziło mu o relacje jaką mieli zanim odpadła, a nie o to co jest odkąd wróciła
@hannahm0ntana: Nwm ale ja się z przyjaciółmi nie całuje i nie obmacuje ani nie przytulam w łóżku i nie mowie, że nasza relacja jest magiczna i nigdy takiej nie miałam albo jestem z jakiegoś starego pokolenia albo dla obecnych młodych ludzi każdy przyjaciel to fwb