Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chłopy, poznałem dziewczynę cudo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jezu tak zakochany jestem w niej, uśmiechnięta, radosna, otwarta osoba. Poznaliśmy się na juwenaliach, była z mojego wydziału i zgadliśmy się. Noi tak od słowa do słowa, zaczęliśmy ze sobą rozmawiać przez wieczór, tak nam czas minął szybko, że musiałem wracać z kumplami z imprezy. Ale od razu po tej imprezie napisałem do niej czy nie chciałaby wyskoczyć, a że chętnie i nawet termin zaproponowała. Randka wyszła super, gadaliśmy ze sobą do zamknięcia lokalu czyli po północy XD Ale tak mi się z nią super rozmawia, tak miła i skromna jest. Pochodzi z prowincji, nie z dużego miasta jak ja. I oczywiście też ma trochę inne wartości niż dziewczyny z miasta, no chciałby mieć dzieci, rodzinę, (poprzedni związek bardzo przeżyła, chłopak ją rzucił dla bananowej julki ), bardziej chce być Panią domu ale też chce się spełniać zawodowo.

Byłem w poprzednich związku już i z alterantywka(#!$%@?ła psyche kompletnie, depresja leczenie do tej pory), bananową julką, czy tam studiującą prawo, wszystkie były silne,niezależne i tak dalej... Żadna też tak otwarcie nie okazywała takiej radości od siebie, a tu zawsze przy niej pojawia się uśmiech.

Kumpel ją zna bo na roku z nią był, no to mówił że też była taka na codzień i że wszyscy ją bardzo lubili bo była pomocna, jedynie kiedy z tym chłopakiem się rozstała to praktycznie płakała w dzień w dzień, prawie semestr uwaliła przez to.

Nie wiem czy trafiłem jak ślepa kura ziarno, ale serio przy tej dziewczynie czuje ciepło i wsparcie, przy pozostałych to raczej było wyrachowanie. Patriarchat dalej lepszy niż niezależna relacja xd?

#randkujzwykopem #chwalesie #zalesie #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaskie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628169fd656c597d13f7bc44
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 7