Wpis z mikrobloga

@PanJaszczur: Zdecydujcie się w końcu na wykopie kogo nienawidzimy, bo jestem kierowcą, pieszym, rowerzystą i już sam nie nadążam za co mam siebie j---ć (°°
  • Odpowiedz
@Bulczan: to tak jak ja. Post miał być jedynie kontrastem do częstej nagonki na rowerzystów na wykopie, pokazując, że kierowcy też nie są święci. A co do skupienia nienawiści, to ja wybrałbym rolkarzy :D
  • Odpowiedz
światła awaryjne w rowerze na zakazie parkowania, 120kmh na rowerze? XD


@powaznyczlowiek: nie, ale przypinanie roweru gdzie się da, zwłaszcza na wąskim chodniku albo przecinanie skrzyżowania bez zwalniania już się zdarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, że rowerzysta nie może zaparkować jak samochód albo jechać 120 ale może blokować miejsce innym użytkownikom ruchu (głównie pieszym) albo rozwijać nieadekwatną do warunków prędkość, z tą samą mentalnością, że
  • Odpowiedz
op dzban. Standard kiedy 15 letnie wykopki biorą się za tematy dla dorosłych. nie chce mi się wszystkiego komentować, bo wy i tak jesteś k---a najmądrzejsi.

Linia ciągła to nie jest k---a beton, jest ona uniwersalna, na wyrost. Masz 40 koni pod maską czy masz 250, miejsca do wyprzedzenia musi być dla tego i tego, inaczej będzie ciągła. Nie rzadko też mijam przerywane na górce gdzie c---a widać.

Świetny przykład, który ostatnio
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: To nie kwestia dorosły pan a setki tysięcy km za kółkiem. Większość kierowców na drodze nie trzyma się sztywno reguł. Tutaj k---a jest jakieś niebo, wszyscy święci. Połączyć to z tym, że większość w0kpków to k0nfabulanci, sprwadzić kto głosuje na nich i mamy potwierdzenie na tych 15 latków, jakby to te głupoty wygadywane były za małym dowodem
  • Odpowiedz