Wpis z mikrobloga

@PanJaszczur: bo to konforntacja auta z rowerem. Tak samo jest kiedy skonfrontujemy auto osobowe z ciężarówką czy kombajnem. Z tym że kierowcy muszą znać przepisy, muszą mieć numery identyfikacyjne na drodze (numery rejestracyjne) a rowerzyści nie muszą i to jest właśnie ten ból - uszkodzi Ci auto i odjedzie a Ty nie możesz nic zrobić oprócz porzucenia auta i biegnięcia za rowerzystą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@aarahon: ja np mam OC pod rower. Nie zlicze np za to ile razy zostałem zepchnięty z drogi przez kierowcę z uprawnieniami. Wyprzedzenie rowerzysty na praktycznie pustej drodze to dla wielu (oczywiście nie dla wszystkich) bardzo trudny manewr.
  • Odpowiedz
Nie zlicze np za to ile razy zostałem zepchnięty z drogi przez kierowcę z uprawnieniami.


@PanJaszczur: ja zostałem zepchnięty raz. Za to musiałem trzy razy uciekać na drugi pas żeby nie uderzyć w rowerzystę który mi wyjechał z podporządkowanej. Kierowcę który zepchnął mnie z drogi zgłosiłem na policję bo zrobił to specjalnie, rowerzyści nie ponieśli z tego tytułu żadnych konsekwencji.
  • Odpowiedz
Ale za to można dodać coś nowego jak składanie się w zakręcie i wyjeżdżanie na środek jakby jechali w TdF ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Karbon315: Mówisz że kierowcy nie ścinają zakrętów xd? Blisko mojej miejscowości kilka osób poszło do piachu bo jeden ściął zakręt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielonestopylucyfera: jasne, w każdej grupie znajdzie się ktoś kto wpływa na opinię wszystkich. Niestety na wykopie rowerzyści są zawsze traktowani jako zło, no chyba, że Majka zostaje mistrzem, wtedy kolarze są spoko :)
  • Odpowiedz