Wpis z mikrobloga

czy każdy musi być spasioną świnia? Całe życie się wyzywa chudych, tak jakby to było coś innego, niż wyzywanie od spaslakow. Sam ważę 66 przy wzroście 175 i BMI jest poprawne.


@pedros92: nie zesraj się. BMI od dawien dawna wiadomo że jest bez sensu wskaźnikiem jeśli ktoś ćwiczy. Możesz mieć docietego człowieka z samymi mięśniami, któremu wyjdzie nadwaga.

Waż sobie ile chcesz. Każde skrajności były, są i zawsze będą wytykane. Facet
@happy_shroom: Ładny wynik, ja przez lata nie dawałem rady ani razu się podciągnąć, a przez ostatnie miesiące udało się stopniowo dojść do 3x4 podchwytem. Co prawda trochę stanęło w miejscu bo częstotliwość treningów spadła (No i masa o polowe większa niż u Ciebie), ale i tak mam duża satysfakcję. Od zero do 8 w rok to super progress!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dziendobrry: ile procent ludzi ćwiczy? Dla większości ludzi ten wskaźnik się stosuje. Na granicy by bylo jakbym ważył 57, a nie 66. Jeśli chodzi o skrajności to nadwaga i otyłość jest powszechna, a nie skrajna
Źródło: Puls Medycyny
https://pulsmedycyny.pl/swiatowy-dzien-otylosci-53-proc-polek-i-68-proc-polakow-ma-zbyt-wysoka-mase-ciala-1110087

Ok. 53 proc. kobiet i 68 proc. mężczyzn w Polsce ma nadmierną masę ciała, a 25 proc. Polaków choruje na otyłość