Wpis z mikrobloga

kiedy zaczynałem w lutym ćwiczyć to nie byłem w stanie wykonać ani jednego podciągnięcia na drążku
dzisiaj robię po 8 podciągnięć (powolne podciągnięcia i opuszczanie, start z prostych rąk i klatą dotykam drążka)
nie wiem czy to ok proggres czy nie, ale i tak się cieszę

#mikrokoksy #kalistenika #chwalesie
  • 65
  • Odpowiedz
@happy_shroom: ja po prostu chodzę na silke ogólnorozwojowo od marca… jak byłem pierwszy raz to ledwo sama sztangę dawałem radę dźwigać na ławce a teraz 40kg leci wiec tez spoko chyba
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: po prostu ćwiczyłem i co tydzień zwiększałem ilość powtórzeń + jak nie byłem w stanie wykonać jakiegoś ćwiczenia to robiłem jego łatwiejszą wersję a jak jakieś ćwiczenie było dla mnie zbyt łatwe ( robiłem po 16 powtórzeń) to zmieniałem go na trudniejszą wersję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@happy_shroom: jeśli faktycznie robisz 8 poprawnych podciągnięć to bardzo dobry wynik. Dużo więcej warty niż 15 udawanych podciągnięć bez pełnego wyprostu i wyciętym karkiem xd
  • Odpowiedz
@happy_shroom: W #!$%@? progres, pamietam jak całe życie nie mogłem się podciągnąć nawet raz, w 2017 zacząłem ćwiczyć i mogłem się 10 razy podciągnąć, najpiękniejsze uczucie na swiecie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dziendobrry: czy każdy musi być spasioną świnia? Całe życie się wyzywa chudych, tak jakby to było coś innego, niż wyzywanie od spaslakow. Sam ważę 66 przy wzroście 175 i BMI jest poprawne. Nie mam niedowagi i dobrze się czuje z taką waga, czemu każdemu naokoło to przeszkadza? A najczęściej komentują ci ze stopniem otyłości.
  • Odpowiedz