Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #depresja #przegryw - jak leczą was od lat prozakiem i innymi cudami a mało to daje, do tego może jesteście ulani i chlejecie?
Zachęcam was do zrobienia badania poziomu testosteronu - nawet jak jesteście młodzi.
Wynik badania powinien być nanoszony na wiek badanego - nie kierować się tym, że macie wynik "nisko w normie"
Wynik taki może być prawidłowy dla 80 letniego cukrzyka nie dla konia 25-30-40 lat
Zbadać testosteron, testosteron wolny bo możecie mieć wysokie SHBG który powoduje niższy testosteron wolny.
Jak by kto potrzebował pomocy w tym temacie - priv. Zwracać uwagę na jednostki pomiaru. nmol ng/ml itp
Pobierz mitchumi - Mirki z tagu #depresja #przegryw - jak leczą was od lat prozakiem i innymi...
źródło: comment_1652684646HL6jxP77onkyuw27idkrg8.jpg
  • 7
@mitchumi: Miałem sąsiadkę na tym, 200 kg żywej wagi. Nadal była #!$%@? więc nic jej to nie pomagało (a może jeszcze pogarszało), i dodatkowo fizycznie się rozlatywała, mało co nóg jej nie urąbali od gangreny.

Mojej babci też próbowali po cichu przepisać, dobrze że potrafię odszyfrowywać żargon na ulotkach. Tymczasem babci był potrzebny przede wszystkim adwokat i nowy numer telefonu, a nie psychiatra. () Obyło się bez
@mitchumi: Mam wysoki testosteron, blisko górnej granicy normy, nie jestem ulany, nie chleję, a i tak nic nie pomagało.

To nie ma żadnego związku i wpływu na przegryw. Leki w ogóle nie działały - ani pozytywnie, ani negatywnie, nie odczuwałem żadnych skutków, tak jakbym homeopatię zażywał.

Jedynym, co mogłoby mi odrobinę pomóc (a i tak nie mam co do tego pewności, bynajmniej!), to dowartościowanie. Od leków, czy też hormonów (nieważne) nie