Wpis z mikrobloga

@patykiem_pisane: Nie byłeś w więzieniu, bo za walenie gruchy jeszcze nie zamykają, a to jedyna twoja działalność jaką prowadzisz, więc nie ma syę czym szczyćić i FRYSTROWAĆ, a chłopców lubisz, bo to wynika z twoich wpisów....no i znowu zostałeś zmieszany z gównem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie byłeś w więzieniu, bo za walenie gruchy jeszcze nie zamykają, a to jedyna twoja działalność jaką prowadzisz, więc nie ma się czym szczycić i FRYSTROWAĆ, a chłopców lubisz, bo to wynika z twoich wpisów....no i znowu zostałeś zmieszany z gównem ¯_(ツ)_/¯


@patykiem_pisane: special for you my love ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie byłeś w więzieniu, bo za walenie gruchy jeszcze nie zamykają, a to jedyna twoja działalność jaką prowadzisz, więc nie ma się czym szczycić i FRYSTROWAĆ, a chłopców lubisz, bo to wynika z twoich wpisów....no i znowu zostałeś zmieszany z gównem ¯(ツ)

@patykiem_pisane: special for you my love ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@patykiem_pisane:
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Tchórzem i konfidentem jestes ty, przecież już to ustaliliśmy, bo ciągle prosisz o pomoc osoby trzecie. Ja wiem, że robisz to nieswiadomie, szukajac niejako pomocy u tatusia, którego nigdy nie miałeś, ale nawet po takiej traumie, powinienes już dorosnąc, bo przeciez nazwałes się człowiekiem inteligentnym. Traumę mozna zwalczyć, pomaga w tym psycholog a nie moderator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tchórzem i konfidentem jestes ty, przecież już to ustaliliśmy, bo ciągle prosisz o pomoc osoby trzecie. Ja wiem, że robisz to nieswiadomie, szukajac niejako pomocy u tatusia, którego nigdy nie miałeś, ale nawet po takiej traumie, powinienes już dorosnąc, bo przeciez nazwałes się człowiekiem inteligentnym. Traumę mozna zwalczyć, pomaga w tym psycholog a nie moderator ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Holesmaker: Przeciez sam zgłaszałeś moje wpisy hipokryto,
  • Odpowiedz
Jak nie może, skoro twoja mama mnie odwiedza systematycznie, dzieki temu zaczęła sie golić, a ty masz soczyste pożegnania na dobranoc :)


@Holesmaker: Tam mówiła mi że pomaga jakieś rodzince. Pięćdziesięcioletni prawiczek i jego matka. Daje im czasem drobniaki żeby z głodu nie zdechli. Porządna kobieta z mojej matki jest( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ten koleś ma jakieś fantazje i halucynacje, dokładnie nie wiem.
  • Odpowiedz