Wpis z mikrobloga

@R2D2_z_Sosnowca: czy kolegę również denerwuje archaiczny sposób płacenia w Stanach za paliwo? Przejechałem przed momentem 1200 kilometrów z Arizony do północnej Kalifornii i przy każdej stacji musiałem najpierw iść i w ciemno zapłacić za oszacowaną przeze mnie ilość benzyny jaka mi wejdzie do baku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: nie wiem jak u R2D2 ale w Kalifornii + - 6 dolarów/galon ale wszędzie ludzie narzekają na wysokie ceny paliwa. W radiu non stop reklamy apek cashback umożliwiające odrobine tańsze tankowanie, generalnie gorący temat na zachodnim wybrzeżu
@VinnieP: Chodzi mi nie o boksera a o rapera z philly (nie wiem czy o to chodzilo) Vinnie Paz jeśli nie to polecam zajrzeć (ofc pseudonim po bokserze), moje marzenie bardziej bible belt samochodem, ale jest kilka miejsc w większych miastach które też bym chciał zobaczyć
@The_Rainman:

JediMind4Ever. ;) Mam wszystko na CD i prawie wszystko na wsoku oprocz "The Amber Probe". ;)

@MattePRL:

Dlugo tam byles/mieszkasz?

Ameryka jest genialna, ale właśnie poza miastami. Oczywiście warto byc w NY i odhaczyc, ze sie widzialo, ale wedlug mnie, to nic specjalnego.
@VinnieP: Byłeś może na kempie na koncercie? XD ja niestety nigdy się nie porwałem na ich płyty, zawsze coś innego było do kupienia tzn chyba jedna mam i vinniego 2 (assasins creed historie słyszałeś? ostała się tylko piosenka na season of the assasin XD)vinniego dobrze posłuchać jako człowieka bo fajne rzeczy na do powiedzenia (tych jego podcastów jakoś dużo nie słuchałem ale u joe Reagana zajebiście wyszedł)