Wpis z mikrobloga

@Jcdx: naczytali się głupot na przegrywie i teraz jak chcesz mieć 1 dzień wolnego (8h w pracy) to ci pyerdolą że jesteś pazerna i lecisz na hajsXD
czarna lista aż nie dotrze do nich co odyebali
  • Odpowiedz
A gdzie tak napisałam? Wskaż mi konkretnie, w którym miejscu. A migreny to zdiagnozowana jednostka chorobowa, z własnym kodem ICD - http://www.onkologia-online.pl/icd10/index/2716,migrena - można na to mieć zwolnienie chorobowe.


@Jcdx: Brawo jasiu. Na bolesną miesiączkę też dostaniesz zwolnienie u lekarza

Nie sądź innych po sobie, dziecko. Myślisz, że posiadanie penisa czyni cię lepszym? Otóż wyobraź sobie, że nie. Ani jajniki, ani j---a nie stanowią o wartości człowieka. Ale szczekasz, bo merytorycznych argumentów
  • Odpowiedz
@stray_dog: kłótnie wychodzą z nieporozumień i usiłowaniu narzucenia racji lub braku jej akceptacji :p no i ogólnie nie lubię się kłócić, zwłaszcza tam gdzie widzę dialog

trochę spłyciłaś za bardzo. Gdy chłop widzi przez całe życie, że pokazując uczucia babie to tylko na tym traci, więc co może innego z niego wyrosnąć? Nie zawsze chodzi o zaruchanie, ale bardziej obawę o to, że po prostu zostanie wyśmiany.


No spłyciłam srogo,
  • Odpowiedz
@AntyBohater spoko, że wyjeżdżasz mi personalnie z księżniczką, zwłaszcza, że w poprzednim komentarzu zaznaczyłam, że pomysł takiego urlopu mi się nie podoba. No, ale to wykop, nie spodziewam się po was niczego na wyższym poziomie.

O antykoncepcji hormonalnej nie musisz mnie edukować, mam z nią dobre doświadczenie.
  • Odpowiedz
@AntyBohater

@Jcdx: Ciekawe, że w Stanach farmakologiczne wstrzymywanie okresu jest bardzo popularne. Tak jak pisałem wyżej, życie to sztuka wyboru. A że ty jak typowa różowa chcesz zeżreć ciastko i mieć ciastko (a raczej żeby te ciastka dostarczali ci mężczyźni przez państwowe ustawodawstwo i aparat redystrybucji) to już twój wybór.


xDDD idź i to powiedz ginekologom. Bo jakoś specjaliści nie są zgodni na ten temat, ale ty już wszystko dokładnie
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Nie wiem, nie znam się, nie jestem ginekologiem. Posługuję się tym, co przeczytałem w Internecie.
Ale faktem jest, że kobiety nie są dzisiaj skazane na okres i jest to WYBÓR który jak wszystko podlega rachunkowi zysków i strat.
  • Odpowiedz
@stray_dog: a niby za co mam ci dawac cokolwiek? Wystarczy, że pasożytujesz na płaconych przeze mnie podatkach.

I GDZIE NIBY KTOŚ CHCE TWOICH PIENIĘDZY jełopie? Zwłaszcza, że zapewne żadnych nie masz i tylko ssiesz z innych jak pasożyt ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Idź może za moje podatki nogi (albo te hemoroidy) leczyć, bo na głowę to dla ciebie ewidentnie za późno.

Ciao dziecię :*
  • Odpowiedz