Wpis z mikrobloga

@10minuteman: Z tą używaną bielizną to wielka bujda powtarzana w Zachodnim necie. Taka sama to ciekawostka jak każda inna bzdura o Japonii.
A co do zbrodni, to są one w szkołach raczej zamiatane pod dywan. Narodowa duma nie do końca pozwala im o tym mówić, choć Koreańczycy wciąż ich wyzywają od zbrodniarzy i nie dają im o tym zapomnieć.
  • Odpowiedz
@Xing77: Ich polowa okolicy od zbrodniarzy wyzywa. Czy bujda to akurat od ludzi przebywajacych dluzej w Japoni slyszalem inaczej ale to moze jakis ewenement zwyczajnie.

W kazdym razie kto jak kto ale Japonczycy to niebardzo moga komus dogadywac ;D
  • Odpowiedz
@10minuteman:
Bujda z majtkami, a nie o to że wszyscy wkoło ich uważają za zbrodniarzy. Chociaż ich miejsce zajmują teraz Chiny, i to na nie się kieruje cały gniew w Azji, tak jak w Europie na Rosję.

Z tymi majtkami chodziło o to, że to była kolejna z lokalnych ciekawostek. Zachodnie media to podchwyciły i zrobiły z tego sensację, że takie automaty są wszędzie i tak jest w całej Japonii,
  • Odpowiedz
@RumunElfik2137: Znajomy strasznie kochal japonie do czasu az tam przez miesiac nie mieszkal. W zyciu bym z japonczykami nic wspolnego miec nie chcial mowiac uczciwie. Kolega ma dziewczyne z japoni ale ona wyjechala i ma wlasnie opinie o tym ze to jest chory kraj ktory sie powierzchownie tylko zmienil a w srodku dalej tkwi w swoim #!$%@?.
  • Odpowiedz
@10minuteman: Opowiesz dokładnie dlaczego nie chciałby tam mieszkać, i czemu ma takie zdanie o Japonii?

@RumunElfik2137 Ja to właściwie również. Kwestia wartości, a wartości japońskie są dla mnie bardziej zrozumiałe i logiczne niż te zachodnie. Przyznam się, że na Zachodzie wręcz czuję się trochę nieswojo i bardzo niepewnie, ale nie miałem jeszcze okazji pojechać do Japonii, by rzeczywiście to porównać.
Japonia nie jest tak agresywnym i emocjonalnym społeczeństwem jak
  • Odpowiedz
@Xing77: Beszczelni, chamscy, seksistowscy, zadufani w sobie ludzie z glowa w dupie ktorzy wszyscy wiedza najlepoiej wszystko na kazdy temat. Poziom frustracji seksualnej i spermiarstwa z kosmosu. Posiom wiernopoddanstwa jak u psa a nie czlowieka.
  • Odpowiedz