Wpis z mikrobloga

Tłumaczenia w kolejności jak na screenie:

(Ірина [Iryna] była w jury)

p.s.: przyjaciele, nie obraziłam Polski. Moje punkty - pierwsze miejsce UK, 10 - Polska

A jak to się stało, że Polska 0? Czy twój głos był bezwartościowy? Rozumiesz, że to policzek.


Wstyd!! Armenii, która wspiera agresora, znalazłeś punkty. Polska w tej chwili jest taka sama jak Ukraina! Jesteś zdrajcą.


Jaka szkoda! Brak punktów dla Polski? - Jak to w ogóle jest możliwe? Jak Polska może wydoić 10, a skończyć z 0?

Polska, Litwa?


#eurowizja #ukraina #polska
Pobierz dojczszprechenicht - Tłumaczenia w kolejności jak na screenie:

(Ірина [Iryna] była...
źródło: comment_1652588656duDXsq8110QKsTDwn4n9E3.jpg
  • 24
Tylko nasze niekompetentne jury przyznało 0 punktów dla POLSKI Szkoda, jak dziś patrzę Polakom w oczy

Polska dała nam 12 - najwyższy wynik.

Polska wspiera Ukrainę poprzez żywienie i przyjęcie naszych uchodźców, udzielanie ogromnej pomocy wolontariuszy, pomoc z bronią, a w odpowiedzi na Ukrainę w konkursie piosenki Polska ostatecznie otrzymała "0" punktów! Wstyd całemu jury! ZDRADZILI UKRAIŃCÓW, którzy całym sercem wspierali Polskę, która w najtrudniejszych czasach stała się naszą siostrą!
Pobierz dojczszprechenicht - > Tylko nasze niekompetentne jury przyznało 0 punktów dla POLSKI...
źródło: comment_1652588780XM7nomqnMBmwvCrAcGL2jl.jpg
@aleksc: Być może część jury jest prorosyjska? Albo nie chciała dawać punktów konserwatynemu rządowi? Ciężko powiedzieć, bo to nieznane w Polsce nazwiska. Jednak jestem przekonany, że od przyszłego roku będziemy w czołówce również od ukraińskiego jury.