Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze:

Oczywiscie ze bede #!$%@? po chorych idiotach, ktorzy maja w dupie innych


Nie widzę problemu. Społeczeństwo ma w dupie ich samych oraz ich problemy, a zatem odwzajemniają się tym samym. Dla mnie brzmi uczciwie ¯\(ツ)_/¯

#!$%@? egoisci, nie dosc ze zniszczyli swoje zycie


Oj, chyba brakuje ci wyobraźni oraz empatii (sam nie wiem czego bardziej), jeśli wydaje ci się, że oni zawsze i w każdym przypadku
sami_ zniszczyli swoje
Nie widzę problemu. Społeczeństwo ma w dupie ich samych oraz ich problemy, a zatem odwzajemniają się tym samym. Dla mnie brzmi uczciwie ¯_(ツ)


@Devilus: a skad przekonanie ze spoleczenstwo ma ich w dupie?
Czy wszystkich samobojcow spoleczenstwo ma w dupie - strzelam ze nie, co z reszta widac po powyzszym filmiku.
Czy wszyscy samobojcy, ktorzy odbieraja sobie zycie przy udziale/"pomocy" innych osob maja te osoby w dupie - pytanie chyba
@xVolR: nie wiem co ma go obchodzic, nie moje malpy nie moj cyrk. Ale wychodze z zalozenia, ze warto miec jakis rigcz i nie robic drugiemu pod gorke. A skoro ktos ma to w pompie, to powyzej znajdziesz kilka epitetow do okreslenia, kim dla mnie jest ta osoba ¯\_(ツ)_/¯
@Loraw_Alytjok69: Zależy tez od upadku, jak wlecisz na „glowke” albo nogami to nic się nie stanie zwykle takie mosty budowane są nad głębokimi zbiornikami), ale jak na płasko to można stracić przytomność